Flappy Bird geri mi dönecek?

Son haftalarda tüm dünyayı kendine bağımlı hale getiren Flappy Bird'ün yapımcısı Dong Nguyen, oyunu uygulama marketlerinde tekrar yayınlamayı düşünüyor.

BİLİM-TEKNOLOJİ .
flappy bird geri mi dönecek?

Shiftdelete.net'te yer alan habere göre, geçtiğimiz günlerde yayından kaldırılması ile olay olan efsane oyun Flappy Bird, uygulama marketlerine geri dönebilir. Özellikle iOS işletim sistemi ile çalışan cihazlara oyunun jailbreak dışında hiç bir yöntem ile indirilememesi kullanıcıların sinirini bozuyordu.

Rolling Stone isimli dergi ile röportaj yapan Dong Nguyen, oyunu tekrar yayınlayacak mısınız? sorusuna " Bu aralar düşünüyorum, özellikle iPhone kullanıcıları yayınlamamı çok istiyor" şeklinde cevap verdi. Röportaj ile birlikte umutları tekrar yeşeren Flappy Bird severlerden gelen ilk tepkiler olumlu yönde.

Kısa Sürede 50 Milyona Ulaştı

Çok basit grafiklere sahip olan oyun çok kısa sürede 50 milyonun üzerinde indirilme sayısına ulaşmıştı. Oyunun bu kadar kullanıcısı varken niçin yayından kaldırıldığı hakkında sorulan sorulara "Oyun beni sinir ediyor o yüzden kaldırdım" şeklinde cevap veren Dong Nguyen'in aslında Nintendo'nun dava açmasından korkması üzerine oyunu kaldırdığı düşünülüyor.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Flappy Bird geri mi dönecek?
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.