Yeni bir Galaxy Note 3 geliyor

Samsung'un gelecek yıl mobil cihaz pazarında alt seviye segmente ağırlık vereceği iddiaları, Galaxy Grand Lite, Galaxy Note 3 Lite ve Galaxy Tab 3 Lite sızıntıları ile güçlenmişti.

BİLİM-TEKNOLOJİ .
yeni bir galaxy note 3 geliyor

Galaxy Tab 3 Lite modeli ile ilgili bazı bilgiler gün yüzüne çıktı. SM-T110 (Wi-Fi) ve SM-T111 (3G) şeklinde kodlara sahip iki versiyon hem WiFi sertifikasyonlarında hem de kullanıcı profili dosyalarında ortaya çıktı. CES 2014 fuarında tanıtılması beklenen Tab 3 Lite modeli yaklaşık 100 Avro fiyat etiketine sahip olacak.

Bilgilere göre Galaxy Tab 3 Lite modelinde 7 inçlik 1024x600 piksel çözünürlükte bir ekran kullanıcıları bekliyor. Cihazın gücü ise 1.2GHz saat hızında çalışan Cortex-A9 tabanlı işlemciden geliyor. İşletim sistemi ise Android 4.2 sürümü. 

Hitap ettiği segmente göre iyi sayılabilecek seviyede donanıma sahip olduğu görülen Galaxy Tab 3 Lite, fiyat açısından ise Samsung'un en ucuz tableti olacak. Cihazın yılın ilk aylarında piyasada olması bekleniyor.  

Uzmanabi.com

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Yeni bir Galaxy Note 3 geliyor
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.