iPhone 5s mi, LG G2 mi?

Apple’ın amiral gemisi iPhone 5s satışa çıktı ve karşısında Android’in yeni kralı LG G2′yi buldu. Peki hangisi daha iyi?

BİLİM-TEKNOLOJİ .
iphone 5s mi, lg g2 mi?

1 Tasarım 

iPhone 5'in olağanüstü bir tasarımı vardı, 5S de tıpkı onun gibi ince, hafif ve çizilmeye müsait. Hafif çukur ev tuşu artık düz ve etrafında paslanmaz çelikten bir halka var. 

2 Ekran 

Parlak ve canlı. Görüş açıları ve renk çoğalımı muazzam. Ancak iPhone 5’teki 4 inçlik panelin birebir aynısını sunuyor. HD olmayan çözünürlüğü LG G2’nin yarısından biraz daha az piksele sahip. Bu, daha küçük ekranlarda bile gözle görülür bir yoğunluk kaybı anlamına geliyor.

3 Güç 

Apple tamamen geçmişte takılıp kaldı sanılmasın 5S dünyanın ilk 64-bit telefonu. Kameranın hızına ve yavaş çekim modlarına güç veriyor ama iPhone 5’te de herhangi bir takılma olmuyordu hali hazırda. Yeni 64-bit işlemciyi kullanan oyunlar ve uygulamalar geldiğinde fark ortaya çıkacaktır.

4 Kamera 

8MP bugünlerde hiçbir şey fakat 5S’in algılayıcısı daha fazla ışığın içeri girmesi için yüzde 15 daha büyük. Buna rağmen çekimler olması gerektiği kadar etkili ve canlı değil. True Tone flaş ten renkleri ve diğer renkleri ortama göre ayarlama konusunda harikulade iş çıkarıyor ve çekilen görüntüler inanılmaz hızlı oluşturuluyor.

5 Pil 

Apple iPhone 5’in pilinin kesinlikle makul – 8 ile 10 saat arası konuşma- olduğunu öne sürüyor. Gün boyunca kullanımda pil yine sana kötü şakalarını yapacak ve yarı yolda bırakacak. Ancak yardımcı işlemci M7, ana işlemci A7’nin yükünü hafifleterek bunun sana performans ve pil ömrü olarak geri dönmesini sağlıyor.

Her yeni Android sürümü Apple’ın iOS’unun daha bir demode görünmesini sağlamıştı. iOS 7 birçok yeniliği ile bunu değiştiriyor...

Stuff

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git iPhone 5s mi, LG G2 mi?
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.