iPhone 11’in tanıtım tarihi açıklandı

ABD merkezli Apple’ın, yeni nesil iPhone’ları tanıtacağı etkinliğin davetiyeleri ortaya çıktı. iPhone 11'in tanıtılacağı tarih kesinleşmiş oldu.

BİLİM-TEKNOLOJİ .
iphone 11’in tanıtım tarihi açıklandı

Apple'ın çok yakında tanıtacağı yeni iPhone serisi ile ilgili bazı özellikler yavaş yavaş belli olurken, özellikle telefonlarda bulunan arka kamera tasarımları oldukça yoğun eleştirilere maruz kalmıştı. Telefonlarla ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ederken iPhone 11 serisinin tanıtılacağı tarih kesinleşmiş oldu.

Geçtiğimiz günlerde iOS 13’ün son beta sürümünü yayınlayan Apple, sisteme çok küçük bir detay gizlemiş ve takvim uygulamasını 10 Eylül Salı olarak ayarlamıştı. Bu da iPhone11'in o tarihte tanıtılacağı iddialarına neden olmuştu.

Apple, iPhone 11'in tanıtım etkinliği için ABD medyasına yukarıdaki gibi bir davetiye göndermeye başladı. Yeni iPhone tanıtım etkinliği, 10 Eylül 2019 tarihinde Cupertino'da bulunan Appe Park'taki Steve Jobs salonunda gerçekleşecek.

Saat 20:00'da başlayacak

Yerel saat ile sabah 10:00'da başlayacak olan Apple tanıtım etkinliği, Türkiye saati ile 20:00'da gerçekleşecek.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git iPhone 11’in tanıtım tarihi açıklandı
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.