Stres çarkı da akıllandı

Global bir çılgınlığa dönüşen stres çarkları akıllanıyor. Bluetooth bağlantısına sahip ilk stres çarkı projesi ile ilk adım atıldı.

BİLİM-TEKNOLOJİ .
stres çarkı da akıllandı

Stres çarkı dünyada yeni bir trend haline geldi. Birçok ülkede bu oyuncak neredeyse yok satıyor. Stres çarkı da akıllanan ürünler kervanına katıldı. Zira bluetooth bağlantılı 'BlueSpin' isimli stres çarkı, bu ürünü teknoloji ile buluşturuyor. 

NTV'de yer alan habere göre, ürün bluetooth bağlantısı sayede akıllı telefonla bağlantı kuruyor ve uygulama üzerinde dönüş hızı ve dönüş sayısı gibi bilgileri anlık olarak kullanıcılara paylaşıyor. iOS ve Android işletim sistemleri için geliştirilen uygulama sayesinde, kullanıcılar istatistiklerini sosyal medyada paylaşabiliyor.

Bluetooth 4.0'a ev sahipliği yapan ürün 230 mAH gücünde pile sahip. LED aydınlatmalarla da desteklenen ürün indiegogo üzerinden 49 dolar üzerinden satışa çıkarıldı. Ancak projenin başarıyla ulaşması için toplamda 120 bin dolarlık fonun toplanması gerekiyor.

 

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Stres çarkı da akıllandı
Daha Fazlasına Bakın stres
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.