Samsung S6 gerçek görüntüsü

1 Mart'ta tanıtılacak Samsung S6 modeli akıllı telefona ait ilk gerçek görüntü yayınlandı

BİLİM-TEKNOLOJİ .
samsung s6 gerçek görüntüsü

Teknoloji meraklıların sabırsızlıkla beklediği Samsung S6 ile ilgili sızıntı görüntülerin ardından ilk gerçek görüntü T-Mobile sitesinde yayınlandı.

 

Daha önce verilen ipuçları arasında geçen 3. söylenti üç açıdan görülebilen bir ekranı işaret ediyordu. Alman GSM operatörü T-Mobile sitesinde bugün paylaşılan Galaxy S6'nın en net görseli ise bu söylentiyi doğrular nitelikte.

Yan açıdan çekien fotoğraf cihazın ekranının kenara doğru eğimli olduğunu gösteriyor. Ancak bu eğimin iki yana doğru olacağını söylemek yanlış olmaz zira Norveç sitesinde 3 taraftan da görülebileceği yazıyordu. Ama bu kıvrımın Note Edge'de ki kadar eğimli olmadığı görülüyor. Ayrıca cihazın son videosunda çerçevesiz tasarıma da dikkat çekiliyordu. Tüm bu ipuçlarını bir araya getirirsek Samsung'un eğimi çerçevesiz bir tasarım yaratabilmek için kenarlarda bu eğimlerden faydalanacağını söylemek yanlış olmaz. Ancak paylaşılan son ve en net görselde de görülebileceği gibi bu kavisler çok fazla alana sahip değil, bu alanda ekstra bir içerik gösterilemeyeceği gibi yalnızca tüm ekranın önden görünüşte çerçevesiz görünmesini sağlayacak gibi gözüküyor.

 

ÖNCEKİ GÜN SIZAN SAMSUNG SG VE SAMSUNG S6 EDGE FOTOĞRAFI

Samsung

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Samsung S6 gerçek görüntüsü
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.