Galaxy S5'in bataryası 1 hafta dayandı!

Samsung’un amiral gemisi Galaxy S5 ile yapılan testlerde cihazın bataryası Ultra Güç Tasarrufu Modu’nda tam bir hafta boyunca dayanabildi.

BİLİM-TEKNOLOJİ .
galaxy s5in bataryası 1 hafta dayandı!

Güney Koreli teknoloji üreticisi Samsung'un amiral gemisi olarak tanımlanan akıllı telefonu Galaxy S5 büyük bir teste tabii tutuldu. Teknolojioku'da yer alan habere göre; Samsung tarafından yayınlanan bir videoda akıllı telefonun bataryasının gücüne vurgu yapılarak, Galaxy S5'in Ultra Güç Tasarrufu Modu'nda tam bir hafta boyunca kullanılabildiği söylendi.

Video'da Amerika Birleşik Devletleri'ni bir uçtan diğer uca araba ile geçmeye çalışan iki kişinin maceraları yer alırken, %100 dolu bir bataryaya sahip Galaxy S5'i Ultra Güç Tasarrufu Modu'nda 1 hafta kullanabildikleri gösterildi. Bu 7 günlük süre içerisinde 86 mesaj gönderildi, 119 fotoğraf çekildi, 4 dakikalık bir video çekildi ve 16 dakikanın üzerinde bir süre ile telefonda konuşuldu.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Galaxy S5'in bataryası 1 hafta dayandı!
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.