Metal Galaxy S5 haziranda geliyor

Metal Galaxy S5, akıllı telefon haziran ayının ortasında satışa sunulacak.

BİLİM-TEKNOLOJİ .
metal galaxy s5 haziranda geliyor

Galaxy S5'in metal ve 2K ekranlı sürümü Galaxy S5 Prime hakkındaki dedikodular bitmek bilmiyor. Akşam gazetesinde yer alan habere göre, akıllı telefon haziran ayının ortasında satışa sunulacak.

Galaxy S5 Prime ile ilgili ilk söylentiler, Galaxy S5 şubat ayında düzenlenen Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılmadan önce ortaya çıkmıştı ve o günden bu yana çıkan tüm dedikoduların ortak noktası, bu telefonun metal gövdeye ve 2560x1440p çözünürlüklü bir ekrana sahip olacağıydı.

Bir söylentinin bu denli uzun süre canlı kalabilmesi için bir doğruluk payı olması gerektiğini düşünüyoruz, kaldı ki LG’nin 27 Mayıs’ta tanıtacağı amiral gemisi G3 de metal olacak; Samsung ebedi rakibi LG ve HTC’nin metal oyununa dahil olmak isterse buna şaşırmayız.

Galaxy S5 Prime hakkında ayrıca dört çekirdekli Snapdragon 805 işlemciye, 3 GB belleğe ve 16 MP kameraya sahip olacağı yönünde söylentiler duyuyoruz.

Halihazırda satışta olan Galaxy S5'in kalp hızı ölçeri ve parmak izi okuyucusunun da Prime’da yer alacağı gelen diğer bilgiler arasında.

Koreli site Naver, Galaxy S5 Prime’ın haziran ortasında tüm büyük Güney Koreli operatörler tarafından 880 dolar civarında bir fiyatla satışa sunulacağını, telefonun dünyanın geri kalanına ise daha sonra geleceğini iddia ediyor.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Metal Galaxy S5 haziranda geliyor
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.