Samsung'tan ücretsiz internet radyosu uygulaması

Samsung'da müzik pazarındaki yerini almak için Milk Music adlı reklamsız müzik servisini duyurdu. Slacker servisi üzerinden çalışan Milk Music'in kütüphanesinde 13 milyon müzik yer alıyor.

BİLİM-TEKNOLOJİ .
samsungtan ücretsiz internet radyosu uygulaması

Cep telefonlarında Nokia döneminde giren ve zamanla önemli bir kullanım oranına ulaşan telefon radyosu, zamanla yerini mobil internet radyo uygulamalarına bıraktı. Uzmanabi.com'da yer alan habere göre bu alanda kendini kanıtlayan; iTunes Radio, Pandora, Spotify gibi uygulamalar arasında süren rekabet devam ederken, Samsung'da bu pazardaki yerini almak için Milk Music adlı reklamsız müzik servisini duyurdu. Slacker servisi üzerinden çalışan Milk Music'in kütüphanesinde 13 milyon müzik yer alıyor. 

Samsung'un akıllı cihazlarını kullananlar için özel olarak geliştirilen uygulamayı, Samsung marka tablet ve akıllı telefon kullananlar, Google Play üzerinden kendi cihazlarına indirebiliyor. Retro bir radyo arayüzüne sahip olan Milk Music üzerinde parmağınızı gezdirerek radyo istasyonları arasında gezinebiliyorsunuz. 

Herhangi bir üyelik işlemi gerektirmeyen internet radyosunda, oldukça farklı tarzlara sahip 200 de fazla, farklı kanal yer alıyor. Reklam içermiyor oluşu ile kullanıcılara ücretsiz program kullanmadığını sürekli hatırlatan programlardan farklı olarak, radyo dinleme keyfinizi de yarıda kesmiyor.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Samsung'tan ücretsiz internet radyosu uygulaması
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.