Galaxy 5S neden erken tanıtıldı?

Samsung'un Galaxy S5'i erken tanıtmasının sebebi aslında başkaymış.

BİLİM-TEKNOLOJİ .
galaxy 5s neden erken tanıtıldı?

Samsung 2014 model amiral gemisi Galaxy S5’i, diğer amiral gemileri Galaxy S III ve Galaxy S4’ün aksine her zamankinden daha erken bir tarihte tanıtımını yaptı. Bunun nedeni olarak Samsung’un Galaxy S4 satışlarından memnun kalmadığı için Galaxy S5’i erken bir tarihe aldığı yönündeydi ancak, yeni yayınlanan raporlara göre başka bir nedeni daha var.

Business Kore sitesinin endüstri kaynaklarına dayandırarak yayınladığı haberde, Samsung’un Avrupa’da Apple’ın iPhone 5S akıllı telefonuna beklenenden daha fazla yoğun ilgi olması nedeniyle Galaxy S5’i erken tanıtma kararı aldığı iddia edildi.

Tanıtımdan önce Galaxy S5’te, 2K ekran, 64 bit işlemci ve metalik kasa gibi özellikler geleceği gibi birçok haberler ve söylentiler oldu ancak parmak izi tarayıcı haricinde Galaxy S5 ile geleceği söylenen özelliklerin hiçbiri gelmedi. Galaxy S4’e göre daha iyi özelliklerle gelen cihaz, kullanıcıları tatmin etmedi. Bir kaynağa göre Samsung beklenen özellikleri karşılayamayacaktı ve Galaxy S5’te ki yenilik eksikliği nedeniyle dikkatleri dağıtmak için erken tanıtma kararı aldı.

Bir Samsung yöneticisi tarafından verilen diğer bir bilgiye göre, Apple’ın iPhone 5S akıllı telefonunun, Samsung’un Galaxy S serisinin popüler olduğu Avrupa pazarında yoğun ilgi görmesi nedeniyle pazarda yerini korumak için erken tanıtıldı.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Galaxy 5S neden erken tanıtıldı?
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.