Apple'ın Iphone 6 için hedefleri büyük!

Apple, iPhone 6 için beklentiyi yüksek tutuyor.

BİLİM-TEKNOLOJİ .
appleın ıphone 6 için hedefleri büyük!

Citigroup Global Markets analistlerinin üretici kaynaklardan elde ettiği bilgilere göre, Apple‘ın iPhone 6 için hedefi büyük. Raporlar şirketin Foxconn’a 90 milyondan daha az iPhone 6 siparişi vermeyeceği belirtiliyor. Öte yandan şirketin geçtiğimiz yıl sonunda iPhone 5S ile beraber tanıttığı iPhone 5C modeli için işler iyiye gitmiyor. Zayıf satış rakamları sonrası Foxconn’dan iPhone 5C talebini kesen şirketin, envanterinde 3 milyona yakın cihazın olduğu belirtiliyor.

IPhone 5′in neredeyse aynı donanımına sahip olmasına karşın plastik yapısı nedeniyle eleştirilen iPhone 5C, beklendiği gibi pek ucuz bir model de olmamıştı. Satışların kötü gitmesi ne yazık ki cihazın ucuzlamasına da neden olmuyor. Çünkü mobil operatörlerin Apple ile yaptığı anlaşma ve şirketin tutumu bunu imkansız hale getiriyor. Bakalım ilk kez büyük ekran isteyen kullanıcıların beklentisini karşılaması beklenen iPhone 6 şirketin beklentilerini karşılayabilecek mi.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Apple'ın Iphone 6 için hedefleri büyük!
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.