Canon'dan iki yeni süper zum modeli!

Canon, iki yeni süper zum modelini ortaya çıkardı! İşte PowerShot SX600 HS ve IXUS 265 HS...

BİLİM-TEKNOLOJİ .
canondan iki yeni süper zum modeli!

Teknoloji sitelerinde yer alan habere göre; Canon, cep boyutlu fotoğraf makinesi serisine iki yeni süper zum modeli eklediğini duyurdu: PowerShot SX600 HS ve IXUS 265 HS. Aksiyona daha fazla yakınlaşmak isteyen hevesli bir fotoğrafçıysanız bu modeller sizin için ideal olacak. Her iki modelde de yüksek zum kapasitesi, yeni yaratıcı çekim modları ve çeşitli bağlantı seçenekleri bulunuyor. Bu özellikler sayesinde özel anlarınızı kolaylıkla çekip paylaşabilirsiniz.

İster tatildeyken oyun oynayan çocuğunuzu ister bir spor etkinliğini çekin, uzaktaki aksiyona yakınlaşmanızı sağlayan PowerShot SX600 HS ve IXUS 265 HS modellerinin her ikisi de ince ve şık kompakt gövdeleri içinde etkileyici süper zum lens donanımını bir araya getiriyor. PowerShot SX600 HS 25mm ultra geniş açılı lensi sayesinde size geniş açılı panoramik manzaralar ve geniş sahneler çekme esnekliği sunuyor. Ayrıca görüntü kalitesinden taviz vermeden uzaktaki noktaların da yakın plan çekimlerini yapmanızı sağlıyor.

Sevdiğinizle bir müzik gösterisinde veya festivalindeyken ve işlevsellikten taviz vermeyen ancak modaya uygun bir stil istediğinizde ise, şık IXUS 265 HS'nin 25-300 mm odak aralığına sahip çok yönlü 12x optik zum lensi, ultra geniş açıdan telefoto aralığına kadar çekim esnekliği elde etmenizi sağlıyor.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Canon'dan iki yeni süper zum modeli!
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.