Hem kapaklı hem de Android

Android'li ilk kapaklı telefon olacak olan Galaxy Folder'ın yeni fotoğrafları ortaya çıktı

BİLİM-TEKNOLOJİ .
hem kapaklı hem de android

Daha önce tek bir fotoğrafını gördüğümüz ilk Android’li kapaklı telefon Samsung Galaxy Folder’ın yeni fotoğrafları ortaya çıktı.

Kapağının iç ve dış bölümünde iki ekranı olan telefon hakkında çok bir şey bilinmiyor. Android işletim sistemiyle çalışacağı ve bu yılın sonlarına doğru satışa sunacağı kesin gibi bir şey ancak tabii bunların hiçbiri Samsung tarafından onaylanmadı.

Samsung’un Galaxy Folder’ı öylesine geliştirdiğine inanmıyoruz. En başta kapaklı telefonları özleyen büyük bir kitle olduğu bir gerçek. Ama bu özlem somut olarak satın almaya dönüşür mü bilinmez. Öte yandan Galaxy Folder’ın satışa çıktığında satın alınabilecek en iyi kapaklı telefon olacağı da ortada. Bir de Samsung’un artık birbirine çok benzeyen Galaxy serisini farklılaştırmasının zamanı sizce de gelmedi mi?

Galaxy Folder’ın üzerinde, daha doğrusu yan bölümünde SIM kartlar arasına geçiş yapılmasını sağlayan bir tuş olacağı söyleniyor. Hala çift SIM kart kullanan var mı bilinmez ancak sonuçta günümüz akıllı telefonlarında pek sık görmediğimiz bir özellik.

Türk kullanıcıları 2016′ya kadar ilgilendirmeyecek olan 4G (LTE) teknolojisinin de Galaxy Folder da yer alacağı söyleniyor. Nereden nereye, kapaklı telefonlara veda ettiğimizde Nokia 8110 vardı, şimdi 4G’li ve Android’li olarak geri geliyorlar. Hazır Nokia -eskisi kadar olmasa da- güçlenmişken, onlardan da bir kapaklı telefon görmek hoş olurdu.

Akşam

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Hem kapaklı hem de Android
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.