Lumion Pro ile Monster'ın Gücü

Günlük yaşamla iç içe geçen yeni nesil teknolojiler ve hayatı kolaylaştıran uygulamalar, profesyonellerin de çalışmalarına yeni perspektifler kazandırabilmelerine olanak veriyor.

BİLİM-TEKNOLOJİ .
lumion pro ile monsterın gücü

Mimarların ve mühendislerin hayal ettikleri projeleri kısa sürede hayata geçirebilmelerine yardımcı olan uygulamaların birçoğu, güçlü ve en yoğun yük altında bile sorunsuz çalışan bilgisayarlarla etkin şekilde kullanılabiliyor.

Lumion Pro’daki Projelerinizi Monster Bilgisayarlar ile Gerçeğe Dönüştürün

Mobil bilgisayarların konforunu, masaüstü bilgisayarların gücüyle bir araya getiren ürünleri geliştiren Monster, Türkiye pazarındaki en önemli oyunculardan biri olduğunu Tulpar T5 serisi ile bir kez daha kanıtlıyor. Mimari alanında en çok rağbet gören ve esnek kullanımıyla dikkat çeken Lumion Pro yazılımının yüksek performansla değerlendirilebilmesini sağlayan modeller, Türkiye’deki oyun tutkunlarının öncelikli tercihi olurken sizin de yeni gözdeniz hâline gelebilir.

Intel Core i7-7700HQ işlemci, 8 veya 16 GB kapasiteli sistem belleği NVIDIA GeForce GTX 1060 grafik işlemcisi ile güçlendirilen cihazlar, gerçek zamanlı proje tasarımlarınızı akıcı sürdürebilmenizi mümkün kılarken render aşamalarını da kısa sürede tamamlayabilmenize imkân tanıyor. Özellikle, ekranda oluşturulan hareketli ve durağan nesnelerin sisteme getirdiği yoğun yükten şikâyet eden mimar ve mühendislerin gereksinimlerine yanıt veren laptop modelleri , depolama çözümleriyle de ilgi çekiyor. SSD ve mekanik diskten destek alan ürünler, proje dosyaları ile çalışma süreçlerinizin arzu ettiğiniz hızda ve performans kaybı yaşamaksızın devam ettirebilmenizin önünü açıyor. Üzerinde çalıştığınız projelerdeki renk doğruluğuna özen gösteriyorsanız rahatlıkla tercih edebileceğiniz Monster Tulpar T5 serisi dizüstü bilgisayarlar, IPS panelli ekranları ile hem çalıştığınız uygulamaları hem de eğlenceye yönelik içerikleri en iyi şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Monster Laptop Modelleri ile Tanışmaya Ne Dersiniz?

Profesyonellerin, iş yaşantıları boyunca başvurdukları bazı uygulamaların donanım gereksinimlerine en iyi karşılık veren Monster, render çözümlerinde kusursuz performansı sunuyor.

Geliştirdiği birbirinden başarılı laptop modelleri sayesinde Türkiye’deki oyun tutkunları kadar profesyonellerin de takdirle karşıladıkları Monster, günceli yakalayan teknolojilerle donattığı ürünleriyle sayısız kullanıcıya ulaşmaya devam ediyor.

 Çalışmalarınızı performanstan taviz vermeden gerçekleştirmek istiyorsanız ve projelerinizi kısa sürede tamamlamayı hedefliyorsanız, laptop seçiminizi https://www.monsternotebook.com.tr/monster-notebook.html sayfasından yapabilir, ayrıca Monster’ın Kadıköy mağazasına uğrayarak birçok uygulamayı test edip, ne kadar yüksek performansla çalıştığına tanıklık edebilirsiniz.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Lumion Pro ile Monster'ın Gücü
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.