Android tabletlere Twitter'a özel uygulama

Android tabletler için Twitter yeniden güncellendi...

BİLİM-TEKNOLOJİ .
android tabletlere twittera özel uygulama

Kullanıcıların büyük bir bölümü popüler mikro blog sitesi Twitter'a, Web sürümünden çok mobil platformlarındaki uygulamaları ile giriş yapıyor. iOS, Android ve Windows Phone platformlarında bulunan Twitter uygulaması tüm mobil cihazlar için optimize edilmişken, Android tabletler için Twitter'ın özel bir sürümü bulunmuyordu.

Bu yüzden Android tablet kullanıcıları mobil Twitter sürümü yüklemek zorunda kalıyordu. Geçtiğimiz aylarda Twitter'ın Android tabletler için de optimize edileceği müjdelenmiş ancak daha sonra uygulama hakkında bir haber gelmemişti. Bugün Android tabletler için Twitter'ın varlığı sitenin resmi blogu üzerinden resmen doğrulandı ve uygulama Amerika Google Play Store'undaki yerini aldı.

Galaxy Note 10.1 (2014) için Twitter uygulaması

Şimdilik sadece Samsung Galaxy Note 10.1 (2014) için özel olarak geliştirilen Android tabletler için Twitter uygulamasının, önümüzdeki günlerde diğer cihazlar için de geliştirileceğini söyleyebiliriz.

Twitter, Samsung'un Galaxy Note 10.1 (2014) tabletinde bulunan S-Pen kalemi için uygulamasında, Draw adını verdiği fotoğraf düzenleme bölümünü kullanıcılara sunuyor. Bu Draw özelliği sayesinde S-Pen ile fotoğraflarınızın üzerine dilediğiniz renkte ve boyutta yazılar yazabilirsiniz.

Shiftedelete.com

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Android tabletlere Twitter'a özel uygulama
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.