iOS 7 Görünümlü Mac OS X Konsepti!

Radikal görsel değişimlerle gelen iOS 7'den esinlenerek hazırlanmış Mac OS konsepti ortaya çıktı.

BİLİM-TEKNOLOJİ .
 ios 7 görünümlü mac os x konsepti!

Radikal görsel değişimlerle gelen iOS 7'den esinlenerek hazırlanmış Mac OS konsepti ortaya çıktı. Bakalım iOS 7'nin düz tasarım anlayışıyla şekillenmiş Mac OS X konsepti nasıl görünüyor?

iOS 7’nin getirdiği yeni görsel tasarım hala tartışılırken bağımsız grafikerler yeni anlayışla şekillenmiş Mac OS X konseptlerini yaratmaya başladı. Cult of Mac sitesinin yayınladığı görseller, iOS 7’nin düz tasarım anlayışıyla şekillendirilmiş OS X’in nasıl görüneceği hakkında önemli ipuçları veriyor.

Edgar Rios adlı tasarımcının ortaya çıkardığı çalışmada OS X masaüstü görünümünde önemli bir değişiklik göze çarpmazken, ikonların ve Notification Center’in iOS 7 çizgilerine sahip olması dikkat çekiyor.

Hali hazırda OS X 10.9’da bulunmayan ve iOS 7’nin yeni özelliği olan Control Center’ın da ekranın sağ bölümüne konumlandırılmış olması da ilginç bir detayı oluşturuyor. iOS 7’nin düz tasarım anlayışı ile şekillendirilmiş Safari ve Finder ise sadeliği ile ön plana çıkan detaylar arasında.

Rios'un iOS 7'yi referans alan Mac OS X konsepti yabancı forumlarda ve haber yorumlarında oldukça övgü almış durumda. Bakalım Apple bu yeni tasarım anlayışını masaüstü işletim sistemine taşıyacak mı?

shiftdelete.net

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git iOS 7 Görünümlü Mac OS X Konsepti!
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.