Galaxy Note 3 esnek ekranlı olacak

Samsung, esnek ekran teknolojisinde öncü marka olmak istiyor.

BİLİM-TEKNOLOJİ .
galaxy note 3 esnek ekranlı olacak

Galaxy S4'te donanım anlamında çeşitlilik sunan Samsung'un benzer bir hamleyi Galaxy Note 3 cephesinde de sürdürmek istediğini görüyoruz. Bir süre önce gelişmekte olan ülkelere LCD ekranlı Galaxy Note 3'ün hazırlandığı ve telefonun kasım ayı içerisinde satışa sunulacağı bildirilmişti.

Güney Kore medyasında yaşanan yeni gelişmeler ise esnek ekranlı Galaxy Note 3'ü işaret ediyor. Esnek ekran üretiminde LG ile sıkı bir rekabet halinde olan Samsung'un esnek ekranlı ilk telefonu piyasaya sürerek rakibinin önüne geçmek istediği biliniyor, hatta benzer bir politika LG cephesinde de geçerli. Güney Kore medyasında yer alan haberler gerçeğe dönüşürse, Samsung bu anlamda hem rakibinin önüne geçecek hem de sektörde bir ilki temsil edecek.

Esnek ekran üretimi hala istenilen seviyede değil ve zaten gelişmeler esnek ekranlı Galaxy Note 3'ün sınırlı sayıda üretileceğini bildiriyor. Samsung muhtemelen sınırlı sayıda telefonu da başta Güney Kore olmak üzere özel pazarlarda satışa sunacaktır.

Teknolojioku.com

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Galaxy Note 3 esnek ekranlı olacak
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.
  • serdar Salı, 16:21

    umarim kimse bu yalan habere inanmaz...cünkü tüm dünya samsung galaxy note 3 ün bu sekilde gözükmedigini ve esnek ekraninin da olmayacagini biliyor ve görmüstür...

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.