Apple'ın yeni iMac'leri görücüye çıkacak

Apple'ın yeni iMac'lerini bu ay içerisinde tanıtması bekleniyor. Ancak Apple'dan bu konuda büyük bir yenilik beklemeyin, bizden söylemesi...

BİLİM-TEKNOLOJİ .
appleın yeni imacleri görücüye çıkacak

ABD'deki bilgisayar mağazaları, iMac'lerde yaptıkları indirimleri çoktan duyurmaya başladılar. Bu, yeni iMac'lerin gelmek üzere olduğunun iyi bir işareti. Ancak büyük bir yenilik beklemeyin; yeni iMac'ler muhtemelen sadece Haswell mimarisine yükselmekle yetinecekler.

iMac'lerdeki indirimlere ek olarak Apple'ın satıcılara sağladığı yeni iMac miktarının da önemli ölçüde azaldığı söyleniyor. Bu iki işaret bir araya geldiğinde yeni bir iMac'in tanıtılmak üzere olduğunu rahatlıkla tahmin edebilirsiniz. Yeni iMac'in kullandığı işlemci mimarisinin Ivy Bridge'den Haswell'e yükseltilmesi bekleniyor.

Apple'ın yeni hepsi-bir-arada PC'lerinin Eylül 2013'te çıkması bekleniyor. iMac'e özel bir Apple etkinliği düzenlenme olasılığı ise düşük. Yeni iMac'lerde Haswell'e geçişin dışında büyük değişikliklerin olması beklenmiyor. iMac'ler 2012'nin sonunda baştan aşağı yenilenmiş, yeni bir tasarıma kavuşmuştu.

Uzmanabi.com

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Apple'ın yeni iMac'leri görücüye çıkacak
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.