Bilal Erdoğan: Kendimizi zor tutuyoruz doğrusu..
Olaylar

Bilal Erdoğan: Kendimizi zor tutuyoruz doğrusu..

Okçular Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Haydar Ali Yıldız ve vakfın Mütevelli Heyeti Üyesi Bilal Erdoğan, Fetih Kupası tanıtım toplantısında, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in iddialarına yanıt verdiler.

Yeni havalimanına metro
Olaylar

Yeni havalimanına metro

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, Gayrettepe-İstanbul Havalimanı metro hattının önümüzdeki yıl, Halkalı-İstanbul Havalimanı hattının ise üç yıl içinde açılacağını söyledi.

E Ticaret Entegrasyonu Nedir?
Olaylar

E Ticaret Entegrasyonu Nedir?

E ticaret sitesi açarak satış yapmaya başlayan bir şirket için farklı satış kanalları terk edilmemeli ve e ticaret entegrasyonu sağlanmalıdır. Bir şirketin farklı satış kanallarını kullanarak tüm alanlar üzerinden satış yapması, ticaret entegrasyonu olarak kabul edilmektedir ve yazılımsal olarak da bazı özellikler dahilinde bu entegrasyon kullanılabilmektedir.

Ümraniye Dgs Kursu
Olaylar

Ümraniye Dgs Kursu

DGS üniversitelerin ön lisans bölümünden mezun olan ya da mezun olabilecek öğrencilerin katılmak zorunda olduğu ve ÖSYM tarafından yapılan, 4 yıllık yüksek öğrenime geçişi imkanı sağlayan sınav sistemidir. Açık öğretim sistemi ile öğrenim veren üniversitelerin lisans programlarına da geçmek için bu sınava girmek gereklidir.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.