E Ticaret Entegrasyonu Nedir?
Olaylar

E Ticaret Entegrasyonu Nedir?

E ticaret sitesi açarak satış yapmaya başlayan bir şirket için farklı satış kanalları terk edilmemeli ve e ticaret entegrasyonu sağlanmalıdır. Bir şirketin farklı satış kanallarını kullanarak tüm alanlar üzerinden satış yapması, ticaret entegrasyonu olarak kabul edilmektedir ve yazılımsal olarak da bazı özellikler dahilinde bu entegrasyon kullanılabilmektedir.

Ümraniye Dgs Kursu
Olaylar

Ümraniye Dgs Kursu

DGS üniversitelerin ön lisans bölümünden mezun olan ya da mezun olabilecek öğrencilerin katılmak zorunda olduğu ve ÖSYM tarafından yapılan, 4 yıllık yüksek öğrenime geçişi imkanı sağlayan sınav sistemidir. Açık öğretim sistemi ile öğrenim veren üniversitelerin lisans programlarına da geçmek için bu sınava girmek gereklidir.

Darbe izleri silindi
Olaylar

Darbe izleri silindi

Türk demokrasi tarihine hukuksuz yargılamalar ve idamlarla giren Yassıada’dan 59’uncu yılında 27 Mayıs darbesinin izleri siliniyor. Merhum Başbakan Adnan Menderes ve arkadaşlarının dramına sahne olan Yassıada yeniden restore edildi. 27 Mayıs’ın yıldönümünde adaya gidecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan çalışmaları yerinde denetleyecek.

İşte madde madde yeni askerlik sisteminde merak edilen her şey!
Olaylar

İşte madde madde yeni askerlik sisteminde merak edilen her şey!

Yeni askerlik sisteminin yasalaşmasıyla birlikte vatani görevini yerine getirmek için bekleyen ve askerlik görevlerini icra eden milyonlarca kişi ayrıntıları merak ediyor. Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar tarafından tanıtılan tek tip askerlik sistemi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın onayına sunuldu. Biz de 23 Haziran'dan önce yasalaşması beklenen yeni askerlik sisteminin bütün ayrıntıların sizler için derledik.

Emekli maaşı için Temmuz zammı bekleyişi... Emekliye 2 bin 562 TL! İşte detaylar
Olaylar

Emekli maaşı için Temmuz zammı bekleyişi... Emekliye 2 bin 562 TL! İşte detaylar

Milyonlarca emekli, Temmuz zammı kapsamında oluşacak enflasyon farkı neticesinde alacağı zammı bekliyor. Bu doğrultuda, maaşlar hakkında araştırmalar da bir hayli artış gösterdi. Memur emeklileri, Temmuz zammı sonucunda güncel emekli maaşlarının ne kadar olacağını yakından takip ediyor. Bilindiği üzere, beklenti anketine göre, memur emeklilerine Temmuz'da yüzde 5'lik zamma ilaveten yüzde 2.7 enflasyon farkı göründü.

Çok Okunanlar

Bölüm Manşetleri

Öne Çıkanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.