Bu Okulda Kimler Yok Ki?

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nin 1969 - 1970 yılı mezunları tarafından hazırlanan okul yıllığında kimler yok ki...

YARGITAY ESKİ BAŞKANI - FUTBOL FEDERASYONU TAHKİM KURULU BAŞKANI -Hasan GERÇEKER

Bir yere girmek için fakültemize girdi. Bedava karnını doyurduğu, bol gırgırlı kantini seven, futbol oynamaktan hoşlanan, efendiliği, sessizliği ile tanınan, fakültemizde 5 senede son sınıfa gelen ender kıymetlerden biridir. Kendisi son günlerde mezuniyet sonunda yapacağı nişanı bol bol düşünmektedir. Ve bu arada dans stüdyolarından (yengemiz dansı çok sevdiği için) çıkmamaktadır.

Yorumlar

bu galeri için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Gözat

bunlar da ilgi çekebilir Galeri Listele
Hain Pusunun Kurulduğu Yer
GÜNCEL

Hain Pusunun Kurulduğu Yer

Diyarbakır'ın Silvan ilçesinde 13 askerin şehit olduğu çatışmanın yaşandığı bölgede Mehmetçiğin kullandığı mevzilerde acı izleri hala duruyor.

Spada Codatronca Monza
YAŞAM

Spada Codatronca Monza

İlginç modifikasyon çalışmalarıyla dikkat çeken firmalar arasında olan Aznom, iç tasarımını da yaptığı Spada Codatronca Monza'yı tanıttı.

Aslanlar ve Yavruları
YAŞAM

Aslanlar ve Yavruları

"Her şeyin yavrusu güzel" diye boşuna dememişler. Gün gelip yırtıcı avcılar olana kadar bu halleri gayet sevimli. İşte sevimli yavrular ve anneleri...

Lokon Yanardağı Patladı
YAŞAM

Lokon Yanardağı Patladı

Endonezya'nın Sulavesi Adası'nın kuzeyinde bulunan 1579 metre yüksekliğindeki Lokon yanardağının faaliyete geçtiği belirlendi.

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.