Mısır'ın amatör balıkçıları

Mısır'ın birçok kentinde balıkçılık hobi olmanın yanında, insanların geçim kaynağıdır. Genelde sandallarla yapılan ve profesyonellikten uzak olan balıkçılar, avlanma aleti olarak ağ kullanır.

Önemli istihdam alanı oluşturması ve ekonomiye yönelik katkıları nedeniyle kırsal kesimler için vazgeçilmez bir hayat tarzıdır. Fayoum kenti balıkçıları Karun gölü kenarında ağlarını kontrol ediyor.

Yorumlar

bu galeri için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Gözat

bunlar da ilgi çekebilir Galeri Listele
Yılın ilk kirazı altın değerinde
YAŞAM

Yılın ilk kirazı altın değerinde

Kemalpaşa'da serada yetiştirilen, normal hasat döneminden yaklaşık 1 ay önce olgunlaştığından "kuzey yarımkürenin ilk mahsulü" olduğu bildirilen kirazın ilk hasadı yapıldı.

En meşhur Türk tatlıları
YAŞAM

En meşhur Türk tatlıları

Türk mutfağı tatlılar açısından en zengin dünya mutfağıdır. Geleneksel tatlarıyla ünlü olan tadına doyamayacağınız Türk tatlıları;

Fenerbahçe'den 4-1'lik şampiyonluk şarkısı
SPOR

Fenerbahçe'den 4-1'lik şampiyonluk şarkısı

Fenerbahçe artık şampiyonluk şarkıları söylüyor.. MP Antalyaspor'u Caner, Sow ve Kadlec'in iki golüyle deviren sarı lacivertliler, henüz 29. haftada en yakın rakibi Beşiktaş'a 12 puan fark attı.

Ünlü isimlerin kütüphaneleri
KÜLTÜR SANAT

Ünlü isimlerin kütüphaneleri

Birçoğumuzun hayalidir, çok paramız veya yeni bir evimiz olunca ya da evimizdeki fazlalıklardan kurtulunca güzel bir kütüphane oluşturmak. Ünlü ve zengin simalardan birkaçı bu hayali gerçekleştirmiş görünüyor. Bakalım kimin nasıl bir kütüphanesi var?

Kapadokya müzesi açıldı
KÜLTÜR SANAT

Kapadokya müzesi açıldı

Kapadokya tarihine ışık tutan önemli arkeolojik ve etnografik eserlerle, mumyalar ve dünyanın bilinen ilk ameliyatlı kafatasına sahip Aksaray Müzesi ziyarete açıldı.

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.