Bu hafta vizyona giren filmler

2 yerli 4 yabancı film bu hafta vizyona giriyor...

Menekşe'den Önce

Gazeteci-yazar Soner Yalçın`ın yönetmen koltuğunda oturduğu "Menekşe`den Önce" belgesel film, haftanın yerli yapımları arasında yer alıyor. Belgesel filmde, 2 Temmuz 1993`te Sivas`ta yaşanan olaylar, Madımak Oteli yangınında hiç görmediği ablası Menekşe ve ağabeyi Koray Kaya`yı yitiren Menekşe`nin gözünden anlatılıyor. Filmde, Menekşe`nin, kendisi doğmadan hayatlarını kaybeden ağabeyi ve ablasının ölümünü araştırırken, tanıklarla bir araya gelmesi izlenebilecek. Belgesel filmin müzikleri, Fazıl Say imzası taşıyor. - "Minik Kahramanlar Macera Peşinde" Üç boyutlu animasyon filmi "Minik Kahramanlar Macera Peşinde", çocukları salonlara çekmeyi hedefliyor. Yönetmenliğini Eduardo Schuldt`un yaptığı Peru yapımı filmin konusu şöyle: "Fransa`yı sallayan olayların olduğu bir dönemde Jules Verne`in yarattığı bütün karakterler yaşamıştır ve bunun farkında değillerdir. Yeni Fransa başkanı ve kültür bakanı yazarın kitaplarını düzenleyerek bir kitap yapmak isterler ve her şeyi birbirlerine karıştırırlar. Bu durumu değiştirebilecek olanlar sadece 4 kişiden oluşan yetenekli bir çocuk grubudur. Zamanda geriye gider ve yazarın kitaplarındaki karakterleri teker teker yerlerine koyarlar."

Bu hafta vizyona girecek filmler...

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Bu hafta vizyona giren filmler | Sayfa : 5

Yorumlar

bu galeri için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Gözat

bunlar da ilgi çekebilir Galeri Listele
Sonbaharda gidilebilecek yerler
KÜLTÜR SANAT

Sonbaharda gidilebilecek yerler

Sonbaharın bu ılık günlerinde yazın gidilmesinden daha fazla keyif alacağımız, muhteşem güzellikte yerleri var yurdumuzun. İşte sonbaharda gezilebilecek yerler...

Türkiye'nin en güçlü 30 işadamı
EKONOMİ

Türkiye'nin en güçlü 30 işadamı

Capital dergisi, onlarca şirket, milyarlarca dolarlık ciroları yöneten ve devasa yatırımlarla binlerce kişiye istihdam sağlıyan “30 Güçlü İş İnsanı”nı sıraladı.

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.