Bu hafta vizyona giren filmler

2 yerli 4 yabancı film bu hafta vizyona giriyor...

Mommo-Kız Kardeşim

"Mommo-Kız Kardeşim" filmiyle beğeni toplayan yönetmen Atalay Taşdiken`in "Meryem" filmi seyirciyle buluşacak. Taşdiken`in yapımcılığını ve senaristliğini de üstlendiği filmde, İsmail Hacıoğlu, Zeynep Çamcı, Mustafa Uzunyılmaz, Mehmet Usta ve Zerrin Sümer rol alıyor. Dram türündeki filmin konusu şöyle: "17- 18 yaşlarında, güzelliğiyle tüm kasabanın ilgisini çeken Meryem`e aynı kasabada yaşayan ve oğulları İstanbul`da çalışan bir aile talip olmuş ve 10 gün içerisinde nişan, kına gecesi ve düğün yapılmıştır. Meryem`in kocası Mustafa, düğünden ancak birkaç gün önce gelmiş ve 6 gün evli kaldıktan sonra `bir düzen kurar, seni de İstanbul`a alırım` diyerek yaşadığı şehir olan İstanbul`a dönmüştür. Kayınvalidesi ve kayınpederi ile yaşamaya başlayan Meryem, bir yandan hasret çekerken, bir yandan da umudunu korumaktadır. En önemlisi de evin her türlü hizmetini görmeyi görev saymıştır kendine. Çünkü o evde gelin olarak bulunmasının asıl nedeni iyi hizmet etmesi içindir. Meryem bir yandan da çocuk yapamadığı için üstü örtülü bir dille suçlanmaktadır. Bu arada beklenmedik bir gelişme olur. Askere gitmeden önce Meryem`e aşık olan Murat, terhis olup gelir. Ancak gelen Murat, giden Murat değildir. Askerde yaşadıkları ona ağır gelmiş, uzun süre psikolojik tedavi görmüştür. Murat`ın gelişiyle Meryem`in hayatı değişecektir."

Bu hafta vizyona girecek filmler...

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Bu hafta vizyona giren filmler | Sayfa : 3

Yorumlar

bu galeri için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Gözat

bunlar da ilgi çekebilir Galeri Listele
Sonbaharda gidilebilecek yerler
KÜLTÜR SANAT

Sonbaharda gidilebilecek yerler

Sonbaharın bu ılık günlerinde yazın gidilmesinden daha fazla keyif alacağımız, muhteşem güzellikte yerleri var yurdumuzun. İşte sonbaharda gezilebilecek yerler...

Türkiye'nin en güçlü 30 işadamı
EKONOMİ

Türkiye'nin en güçlü 30 işadamı

Capital dergisi, onlarca şirket, milyarlarca dolarlık ciroları yöneten ve devasa yatırımlarla binlerce kişiye istihdam sağlıyan “30 Güçlü İş İnsanı”nı sıraladı.

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.