Padişah arşivinden İstanbul sarayları

II. Abdülhamid'in fotoğraf arşivinden hiçbir yerde görmediğiniz fotoğraflar yayınladı.

Fotoğraf merakıyla bilinen Sultan II. Abdülhamid dünyanın hemen her yerinden, İstanbul'un her köşesinden fotoğraflar çektirerek bunları arşivletti. Bu geniş arşiv de 3 kitap halinde toplanarak basıldı. İşte o arşivden fotoğraflar...

Yorumlar

bu galeri için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Gözat

bunlar da ilgi çekebilir Galeri Listele
100 yıl sonra gelen eşyalar
YAŞAM

100 yıl sonra gelen eşyalar

Kendimize ait eşyaların bundan 100 yıl sonra nasıl görüneceğini hiç merak ettiniz mi? Japon sanatçı Maico Akiba, yeni projesi '100 yıl sonra’ bu sorunun cevabını bulmaya çalıştı.

Mısır'ın amatör balıkçıları
YAŞAM

Mısır'ın amatör balıkçıları

Mısır'ın birçok kentinde balıkçılık hobi olmanın yanında, insanların geçim kaynağıdır. Genelde sandallarla yapılan ve profesyonellikten uzak olan balıkçılar, avlanma aleti olarak ağ kullanır.

Yılın ilk kirazı altın değerinde
YAŞAM

Yılın ilk kirazı altın değerinde

Kemalpaşa'da serada yetiştirilen, normal hasat döneminden yaklaşık 1 ay önce olgunlaştığından "kuzey yarımkürenin ilk mahsulü" olduğu bildirilen kirazın ilk hasadı yapıldı.

En meşhur Türk tatlıları
YAŞAM

En meşhur Türk tatlıları

Türk mutfağı tatlılar açısından en zengin dünya mutfağıdır. Geleneksel tatlarıyla ünlü olan tadına doyamayacağınız Türk tatlıları;

Fenerbahçe'den 4-1'lik şampiyonluk şarkısı
SPOR

Fenerbahçe'den 4-1'lik şampiyonluk şarkısı

Fenerbahçe artık şampiyonluk şarkıları söylüyor.. MP Antalyaspor'u Caner, Sow ve Kadlec'in iki golüyle deviren sarı lacivertliler, henüz 29. haftada en yakın rakibi Beşiktaş'a 12 puan fark attı.

Ünlü isimlerin kütüphaneleri
KÜLTÜR SANAT

Ünlü isimlerin kütüphaneleri

Birçoğumuzun hayalidir, çok paramız veya yeni bir evimiz olunca ya da evimizdeki fazlalıklardan kurtulunca güzel bir kütüphane oluşturmak. Ünlü ve zengin simalardan birkaçı bu hayali gerçekleştirmiş görünüyor. Bakalım kimin nasıl bir kütüphanesi var?

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.