Yorumlar

bu galeri için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Gözat

bunlar da ilgi çekebilir Galeri Listele
Kanserin 3 belirtisi
SAĞLIK

Kanserin 3 belirtisi

Erken teşhis ve doğru tedavi sayesinde birçok kanser türü başarıyla tedavi edilebiliyor. Prof. Dr. Aziz Yazar, kanserin en önemli 3 belirtisini şu şekilde anlatıyor.

Enerji ürünlerindeki tehlike
SAĞLIK

Enerji ürünlerindeki tehlike

Son yıllarda özellikle gençler arasında giderek yayılan enerji içecekleri pek de masum değil. Tüketenlerin çoğu enerji eksikliği nedeniyle bu içeceklere sarılıyor. Dr. Özgür Şamilgil, enerji veren içeceklerin tüketimine dikkat çekiyor..

Şimdi de Mustafa Yeşil ABD'ye kaçtı
GÜNCEL

Şimdi de Mustafa Yeşil ABD'ye kaçtı

Gülen örgütünde dağılma ve karmaşa sürüyor. Önder Aytaç, Emre Uslu ve Adem Yavuz Arslan'dan sonra Mustafa Yeşil'de ABD'ye kaçtığı iddia edildi. Sosyal medya bu iddialarla çalkalandı.

Bakanların gençlik halleri
YAŞAM

Bakanların gençlik halleri

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla, Başbakan Ahmet Davutoğlu ile bakanların gençlik fotoğraflarını yayınlandı. AA'nın servisiyle bakanlar ve başbakanın ilk gençlik halleri

Kendisi küçük faydası büyük!
SAĞLIK

Kendisi küçük faydası büyük!

Bin bir derde deva yeşil erik hastalıklara kalkan oluyor. Her gün mutlaka almamız gereken C vitamini yeşil erikte bol miktarda var. Özellikle sıcak yaz günlerinde hem kalorisi düşük hem de serinletici etkisiyle seçilebilecek olan en iyi meyve erik.

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.