2014'ün en iyi 10 havayolu şirketi

Ticari havayolları için araştırmalarıyla tanınan "Skytrax" şirketi 2014 yılının en iyi 10 havayolu şirketini belirledi.

2014'te dünyanın en iyi hava yolu şirketi Hong Kong merkezli "Cathay Pacific Airways" olurken, Türk Hava Yolları listeye 5'inci sıradan girdi. Ticari havayolları için araştırmalarıyla bilinen "Skytrax" 2014 yılının en iyi havayolu şirketini belirlemek için dünya genelinde 19 milyon yolcuyla anket yaptı. "Skytrax"in yaptığı araştırmanın sonuçları İngiltere'nin başkenti Londra'da düzenlenen Farnborough Uluslararası Havacılık Fuarı’nda açıklandı. Farklı kategorilerde en iyi 10 hava yolu şirketinin araştırıldığı ve yolcuların oyları sonucunda farklı kategorilerdeki en iyi 10 havayolu şirketinin belirlendiği araştırmada Türk Hava Yolları, dünyanın en iyi 5'inci havayolu şirketi seçildi. İşte dünyanın en iyi 10 havayolu şirketi:

Yorumlar

bu galeri için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Gözat

bunlar da ilgi çekebilir Galeri Listele
Dünyanın en büyük buz müzesi
YAŞAM

Dünyanın en büyük buz müzesi

Sokolniki (Moskova) Buz Müzesi Avrupa’nın en büyük buz müzesidir. Müze alanı 700 metre kareye sahiptir. Buz heykeller için 1000 tona yakın buz ve kar kullanılmıştır.

Türkiye'nin dini hayat gerçeği
İNANÇ

Türkiye'nin dini hayat gerçeği

Diyanet İşleri Başkanlığı’nın bir yıl önce başladığı ve “İnsanları fişliyorlar” eleştirilerine neden olan “Türikye’de Dini Hayat Araştırması sonuçlandı.

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.