Başörtülü kadına saldırıya tepkiler çığ gibi

İsveç'in başkenti Stockholm'de başörtülü ve hamile olan 27 yaşındaki bir kadının saldırıya uğraması ülkeyi ayağa kaldırdı. Olayın duyulmasından sonra içlerinde milletvekillerinin de bulunduğu binlerce kişi başörtüsü ile çektirdiği resimleri paylaştı.

Yorumlar

bu galeri için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Gözat

bunlar da ilgi çekebilir Galeri Listele
Rabia işareti nedir?
DÜNYA

Rabia işareti nedir?

Mısır'daki askeri darbeye karşı direnişi desteklemek için artık sembol olan R4BIA işaretiyle dünya çapında büyük bir kampanya başlatılıyor. Dev kampanya sosyal medya, internet, tv ve radyolar üzerinden yapılıyor.

Ünlülerden 'Rabia' işareti
GÜNCEL

Ünlülerden 'Rabia' işareti

Mısır'daki darbe karşıtlarının sembolü '4' yani Rabia işareti Türkiye'de hızla yayılıyor. Aralarında sanatçı, futbolcu, köşe yazarı, milletvekili ve bakanların da olduğu isimler Mısır'a destek verdi.

Fethullah Gülen'in evi ilk kez görüntülendi
DÜNYA

Fethullah Gülen'in evi ilk kez görüntülendi

Reuters haber ajansı hakkında bir analiz yayımladığı Fethullah Gülen'in ABD'deki evini tepeden görüntüledi.Cemaate ait Altın Nesil İbadet ve Dinlenme Merkezi'nin içerisinde olan ev Pennsylvania eyaletinin Saylorsburg kentinde bulunuyor.

Almanya'daki ünlü Türkler
DÜNYA

Almanya'daki ünlü Türkler

Türkiye'den Almanya'ya göçen Türkler bugün artık spordan siyasete, müzikten edebiyata kadar birçok alanda dünyaca ünlü isim olarak tanınıyor.

Mısır'da darbe karşıtlarına müdahale
DÜNYA

Mısır'da darbe karşıtlarına müdahale

Başkent Kahire'deki Rabiatul Adeviyye ve Nahda meydanlarında yapılan müdahalenin ardından 163 kişinin hayatını kaybettiği, binlerce kişinin yaralandığı bildirildi. İşte müdahalenin fotoğrafları...

Doğunun modern yüzü: Astana
YAŞAM

Doğunun modern yüzü: Astana

Kazakistan’ın başkenti Astana 10 yılda bataklık alanı bir mimari şova dönüştürdü. Kent, Norman Foster, Tabanlıoğlu gibi mimarların imzasını taşıyan anıtsal yapılar ve heykellerle süslü.

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.