'Hiçbir seçeneği şu anda dışlamıyoruz'
Politika

'Hiçbir seçeneği şu anda dışlamıyoruz'

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Aktay, genel seçim sonrası oluşan tabloyu değerlendirirken, "Biz hiçbir seçeneği şu anda dışlamıyoruz. 'Seçenekleri dışlamadan her şeyi değerlendiriyoruz' diyebilirim" dedi.

Türkiye vurdu, IŞİD geri çekildi
Dış Politika

Türkiye vurdu, IŞİD geri çekildi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Aktay, "Türkiye'nin de içinde yer aldığı bir koalisyonun yaptığı saldırılar neticesinde çekilmiş bulunuyor, Kobani'de şu anda bir IŞİD tehlikesi bulunmamaktadır" dedi.

Yazarların gündeminde bugün neler var?
Politika

Yazarların gündeminde bugün neler var?

Sabah’tan Mehmet Barlas, Mahmut Övür, Engin Ardıç; Yeni Şafak’tan İbrahim Karagül, Tamer Korkmaz, Yasin Aktay; Star’dan Fehmi Koru, Sedat Laçiner, Mahir Kaynak, Hakan Albayrak; Türkiye’den Ercan Gürses, Akşam’dan Kurtuluş Tayiz bugün neler yazdı?

Olaylar

"Türk yoktur diyen belasını bulur"

MHP lideri Devlet Bahçeli, "Türk diye bir ırk yok" diyen Yasin Aktay'ı bombardımana tuttu. Bahçeli, "Hiç kimse Türk yoktur diyemez. Diyen de belasını bulur" diye konuştu.

İşte son anket sonucu
Politika

İşte son anket sonucu

Gazeteci-yazar Aslan Değirmenci’nin Kanal 5’de hazırlayıp sunduğu ‘Son Gündem’ programına katılan AK Parti MKYK Üyesi ve SDE Başkanı Prof. Dr. Yasin Aktay önemli açıklamalarda bulundu.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.