Küresel sistemde İngiliz-Yahudi kapışması!
Yazarlar

Küresel sistemde İngiliz-Yahudi kapışması!

Avrupa Birliği projesine (yani Almanya'ya da) büyük darbe vurdular İngilizler. Portekiz'den Yunanistan'a kadar Avrupa'nın güneyini çökerttiler. Ve nihayet, Avrupa'nın temellerini sarsacak işlere imza attılar,AB'nin yürümeyeceğine karar verdiler ve AB'den çıkma kararı aldılar.

Aydın Doğan Kelkit'te kimlerden olur?
Yazarlar

Aydın Doğan Kelkit'te kimlerden olur?

"Boğazdaki aşiretin derin sırrı" ortaya çıkartılmadan bu ülkede kim kimdir belli olmayacak.. Bazı gerçekler anlaşılmadan ne Paralel yapı, ne derin devlet, ne PKK, diğer terör örgütlerinin arkasındaki derin gerçek anlaşılamaz."

Tarih

"Abdulhamid Han bize kucak açtı"

Yahudi asıllı işadamı Kasadolu, Sultan 2. Abdülhamit'in Filistin'den toprak taleplerini reddettiği için Siyonistlerce Yahudi düşmanı ilan edildiğini ancak bunun gerçeği yansıtmadığını söyledi.Abdulhamid Han bize kucak açtı.

Yahudilerde Mezhepler
Dinler

Yahudilerde Mezhepler

Yahudilerde mezhepler; Hıristiyanlık öncesi, İslam sonrası ve günümüzde olmak üzere üç dönemde ele alınır.

Yahudiler İsrail'i kınadı
Ülkeler

Yahudiler İsrail'i kınadı

ABD'de yaşayan bazı Yahudi topluluklar, İsrail'in Gazze'ye günlerdir süren saldırılarını kınayarak, İsrail'in eylemlerinin hem uluslararası hukukun hem de Yahudi kanunlarının ihlali olduğunu vurguladı.

Siyonistlerden İtiraflar!..
Kitap

Siyonistlerden İtiraflar!..

Ortadoğu’da bir Yahudi devleti, yani şimdi İsrail’i kurmak için o dönemin Siyonist liderleri Nazilerle işbirliği yapmışlar...

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.