Demirtaş: Biz CHP'ye oy verin demiyoruz
Politika

Demirtaş: Biz CHP'ye oy verin demiyoruz

HDP eski eş genel başkanı Selahattin Demirtaş, partisinin bazı illerde aday çıkarmama kararıyla ilgili "CHP veya başka partiye oy verin demiyoruz. Faşist bloğu sınırlamak ve geriletmek için oyunuzu stratejik bir amaç için kullanın veya demokrasinin gelişmesine bir şans tanıyın diyoruz" ifadelerini kullandı.

TRT'den 'yerli ve milli marka' hamlesi
Medya

TRT'den 'yerli ve milli marka' hamlesi

Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumunca (TRT), 100 günlük icraat programında yer alan yerli ve milli yayın politikası doğrultusunda, lisanslı ürün sektöründeki yerli marka boşluğunu doldurmak amacıyla dizi ve çizgi film kahramanlarına ait yüzlerce ürünün hayranlarıyla buluşturulacağı bildirildi.

'Alija' dizisi Saraybosna'da tanıtıldı
Tarih

'Alija' dizisi Saraybosna'da tanıtıldı

Bosna Hersek'in ilk cumhurbaşkanı merhum Aliya İzetbegoviç'in hayatını konu alan ve TRT'de yayınlanacak "Alija" dizisi, Türkiye'nin Saraybosna Büyükelçiliğinde düzenlenen basın toplantısında tanıtıldı.

TRT Genel Müdürü Şenol Göka istifa etti
Olaylar

TRT Genel Müdürü Şenol Göka istifa etti

Hürriyet'in haberine göre,TRT Genel Müdürü Şenol Göka istifa etti. Göka'nın dilekçesinde, 'gördüğüm lüzum üzerine istifa ediyorum' yazdığı öğrenildi. Göka'nın istifası da kabul edilidi. Göka'nın yerine atama yapılıncaya kadar, TRT Kanunu gereği en kıdemli genel müdür yardımcısı olan Erkan Durdu vekalet edecek.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.