MHP'de 4 isim ihraç edildi
Politika

MHP'de 4 isim ihraç edildi

MHP Merkez Disiplin Kurulu, Balıkesir Milletvekili İsmail Ok, Kayseri Milletvekili Yusuf Halaçoğlu, Isparta Milletvekili Nuri Okutan ve parti üyesi Sinan Oğan'ın partiden ihraç edilmesine karar verdi.

MHP'de 4 kişiye ihraç talebi
Politika

MHP'de 4 kişiye ihraç talebi

MHP'de Halaçoğlu, Ok, Okutan ve Oğan, tedbirli ve parti üyeliğinden kesin çıkarma talepli olarak Merkez Disiplin Kurulu Başkanlığına sevk edildi.

Bahçeli:
Politika

Bahçeli:"İhraç etsek kahraman yaparsınız"

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçel "i, muhaliflerle ilgili disiplin süreci başlatılıp başlatılmayacağına ilişkin "Onun için o aklımda duruyor. Gereği ne zaman gerekiyorsa o zaman yapılacaktır" dedi.

MHP'de muhaliflerden ortak karar
Politika

MHP'de muhaliflerden ortak karar

MHP Genel Başkan Adayı Meral Akşener, Ankara Valiliği'nin açıklamasına yanıt vermek ve bundan sonra izleyecekleri yolla ilgili bilgi vermek için düzenleyeceği basın toplantısını iptal etti. MHP'de dört genel başkan adayı yarın kongrenin yapılacağı salonda olacaklarını duyurdu.

MHP'de rahatsızlık yaratan SMS
Politika

MHP'de rahatsızlık yaratan SMS

MHP'yi olağanüstü tüzük kurultayına götürmek isteyen muhalif kanatta 'SMS' krizi yaşanıyor. Koray Aydın ve Sinan Oğan cephesi Meral Akşener'den 1232 kongre delegeesine giden bir SMS nedeniyle rahatsız oldu.

Sinan Oğan kimdir?
Kişiler

Sinan Oğan kimdir?

24. dönem Milliyetçi Hareket Partisi Iğdır Milletvekili, Uluslararası İlişkiler ve Stratejik Analizler Merkezi - TÜRKSAM’ın kurucu başkanı

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.