PINAR YAYINLARI'ndan iki telif eser
Kitap

PINAR YAYINLARI'ndan iki telif eser

Pınar Yayınları Şemsettin Özdemir'in "Halden İstikbale" ve Asım Öz'ün "Geleceği Yenilemek- Aliya İzzet Begoviç" kitaplarını yayınladı.

Kur'an ve Sünnet'e nasıl bakmalı?
İslam

Kur'an ve Sünnet'e nasıl bakmalı?

"Vahyin hayatlaşması uygulamadır. Uygulamayı beşer yapar ve o vahye uygun ise İslamidir. O bakımdan Kur’an ayrı, sünnet ayrı diye bir şey yok.Kur’an zaten esas olandır. Hiçbir şey ona eşit olmaz."

Şemsettin Özdemir:
Olaylar

Şemsettin Özdemir: "Herkes attığı adıma dikkat etmeli"

UMRAN Dergisi İmtiyaz Sahibi Şemsettin Özdemir, “Bundan sonra tüm cemaat, vakıf ve yapılar başlarını iki elin arasına alıp, yaşanılan bu son olaylardan ders çıkararak yeniden bir yapılanmaya gitmelidirler” dedi."Herkes attığı adıma dikkat etmeli"

Olaylar

"Cemaat=Din demek değildir"

“Bizim her şeyimiz Allah için ve onun maksadının ve amacının gerçekleşmesine yönelik olmalıdır. Dolayısıyla geriye kalan Devlet, cemaat, mezhep, meşrep, tarikat vs. hepsi ARAÇTIR...” diyen Şemsettin Özdemir cemaat=din anlayışının yanlış ve tehlikeli olduğunu kaydederek."Cemaat=Din demek değildir" diyor.

Toplumun gelişmesiyle İslam artık her alanda…
Olaylar

Toplumun gelişmesiyle İslam artık her alanda…

"Biz Müslümanlar olarak tüm insanlığa nasıl bir model öneriyoruz ve o modelin nasıllığı konusunda ciddi çalışmalar yapmamız lazım ki, artık teklif ettiğimiz bu modelle birlikte, İslam'ın yeniden dünyanın bir numaralı medeniyet gücü olduğu ortaya çıksın."

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.