O hakimin ismin rüşvet alma görüntüleri ortaya çıktı
Olaylar

O hakimin ismin rüşvet alma görüntüleri ortaya çıktı

FETÖ'den tutuklanan Fİ Yapı'nın sahibi Fikret İnan’ı 50 bin dolar karşılığında tahliye edip, 50 bin dolar daha rüşvet isteyince suçüstü yakalanan hakim Akdemir'in paraları alma görüntülerine ulaşıldı. Akdemir paraları almadan önce yemek yiyip sonra rüşveti alıyor.

Rüşvet belası
İslam

Rüşvet belası

"Kardeşinin bir işini gören ve onun buna karşılık verdiği hediyeyi kabul eden de rüşvet almıştır" -İbn Mes'ûd

Putin'in bakanı rüşvetten gözaltında
Olaylar

Putin'in bakanı rüşvetten gözaltında

Rusya Ekonomi Bakanı Aleksey Ulyukayev, 2 milyon doların üzerinde rüşvet aldığı gerekçesiyle gözaltına alındı. Ulyukayev, devletin petrol şirketleri Rosneft ve Bashneft arasındaki ortaklığa 2 milyon dolar rüşvet karşılığında izin vermekle suçlanıyor. Rus basını, geçen yıl başlayan gizli soruşturmada rüşvet alırken Ulyukayev'e suçüstü yapıldığını duyurdu.

ABD:
Ülkeler

ABD: "İran'a rüşvet vermedik"

Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Toner, ABD’nin 1981 yılından İran’a toplam 1,7 milyar dolar değerindeki borcunu geri ödeneceğini hafta sonunda açıklamasının, İran'ın ABD vatandaşlarını serbest bırakması ile bir ilişkisi olmadığını söyledi

Coca Cola'ya rüşvet suçlaması
Şirketler

Coca Cola'ya rüşvet suçlaması

Times, 'içecek şirketi Coca-Cola'nın İngiltere'de bilim insanlarına, şekerli içecekler ve obezite krizi arasındaki bağlantıyı reddetmeleri için milyonlarca Sterlin akıttığını' bildirdi.

FIFA yönetiminde rüşvet depremi
Spor Güncel

FIFA yönetiminde rüşvet depremi

İsviçre, 100 milyon doların üzerinde rüşvet aldığı iddiasıyla gözaltına alınan ve aralarında 2 FIFA başkan yardımcısının da bulunduğu kişilerin isimlerini açıkladı.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.