Herakles lahdi Türkiye'ye iade ediliyor
Tarih

Herakles lahdi Türkiye'ye iade ediliyor

Kültür ve Turizm Bakanı Avcı, Herakles lahdin 2010'da Cenevre serbest limanında envanter kontrolü sırasında el konulduğunu belirterek, "Cenevre Başsavcılığı, 21 Eylül 2015'te lahdin iadesine kara verdi." dedi.

Kitaba KDV indirimi geliyor
Kitap

Kitaba KDV indirimi geliyor

Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Berlin Turizm Fuarı'nda açıklamalarda bulundu. Almanya ile Türkiye arasındaki ilişkilere değinen Nabi Avcı, kültür-sanat ürünlerinden alınan KDV'nin yüzde 1'e düşürülmesi için de ilk Bakanlar Kurulu toplantısında ko

Nabi Avcı: Biz bu numarayı yüz sene önce de yaşadık
Politika

Nabi Avcı: Biz bu numarayı yüz sene önce de yaşadık

Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı bazı yabancı basın kuruluşlarının tarafsız olmadıklarını söyleyerek, "Sanki problem Türkiye ile batı arasında değil de dünya ile sayın Erdoğan arasındaymış gibi takdim ederlerse, daha başarılı olacağını zannediyorlar. Biz numarayı yüz sene önce de yaşadık" dedi.

Google'dan  üniversite adaylarına tercih rehberi
Sınavlar

Google'dan üniversite adaylarına tercih rehberi

Millî Eğitim Bakanı Nabi Avcı'nın katılımıyla düzenlenen toplantıda, "Google for Education" ve üniversite sınavı öncesi gençlere yol gösterici olacak "Google Üniversite Seçimim" projeleri için Google ile iş birliği protokolü imzalandı.

MEB'den imam hatipliler için 12 etkinlik
Eğitim Kurumları

MEB'den imam hatipliler için 12 etkinlik

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) bu yıl da eğitimde birçok yeniliğin öncüsü oldu. 2015 faaliyet raporunu yayınlayan MEB, Anadolu İmam Hatip Liseleri için birbirinden faydalı 12 etkinlik gerçekleştirdi. Bakanlık yetiştirilen gençleri milli ve manevi değer

'400 okula terör saldırısı'
Eğitim Güncel

'400 okula terör saldırısı'

Milli Eğitim Bakanı Avcı, "Geçtiğimiz yıl, 400'e yakın okulumuza yönelik terör saldırısı gerçekleştirildi. Saldırılar nedeniyle bütçeden 100 milyon liraya yakın kaynak kullandık" dedi.

Nabi Avcı, Yeni EBA’yı tanıttı
Eğitim Güncel

Nabi Avcı, Yeni EBA’yı tanıttı

Millî Eğitim Bakanı Nabi Avcı, EBA’nın öğretmenlerimizi, öğrencilerimizi yeni üretimler ve icatlar çıkarmaya kışkırtan bir proje olduğunu vurgulayarak, “Biz de tam da öyle olmasını istiyoruz” dedi.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.