Murat Bardakçı: 'Kapak olsun' lafı, küfürden de öte bir hakarettir
Fikir

Murat Bardakçı: 'Kapak olsun' lafı, küfürden de öte bir hakarettir

Habertürk yazarı Murat Bardakçı, "Kapak olsun" sözünün ne anlama geldiğini yazdı. Bardakçı yazısında, "Beyefendiler ve hanımefendiler! İçerisinde 'kapak' kelimesinin geçtiği söz çok ayıp, diline hâkim olanların asla kullanmamaları gereken ve kimselere yakışmayan bir ifadedir, zira küfürden de öte bir hakarettir" dedi.

Akın Öztürk'ten askeri hakime küfür
Olaylar

Akın Öztürk'ten askeri hakime küfür

15 Temmuz'un çok konuşulan isimlerinden darbeci Orgeneral Öztürk'ün, Hava Kuvvetleri Komutanlığı’na gelir gelmez paralel yapıya soruşturma açan ve karşı olan sabayları görevden uzaklaştırdığı ortaya çıktı. Öztürk, görevden alınma kararına itiraz eden askeri hakime ise küfür etmiş.

Erdoğan: Bunlar haysiyet celladıdır,kan emicidir
Politika

Erdoğan: Bunlar haysiyet celladıdır,kan emicidir

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bunlar, Türkiye Cumhuriyeti Büyük Millet Meclisi'nde Cumhurbaşkanına ve milletvekillerine küfredecek kadar alçaldılar. Çünkü bunlar haysiyet celladıdır, bunlar kan emicidir, kan." dedi.

Emre Belözoğlu:
Futbol

Emre Belözoğlu:"Bu nasıl teknik direktörlük?"

Bilic maçlarda sahaya çok fazla müdahil oluyor. Hele bunu Kadıköy’de bizim stadımızda yapmasına izin vermem. Ben durup dururken niye tepki koyayım. Size biri küfür ediyorsa karşılık vermek durumunda kalıyorsunuz.

Mahir Kaynak'a küfür etmeyin
Yazarlar

Mahir Kaynak'a küfür etmeyin

Ardıç:”Kaynak asker kökenliydi, Kuleli ve Harbiye mezunuydu, "esas olarak" istihbaratçıydı. Yani cuntaya görevle girmiş, emirle çıkmıştı. "Provokatör" değildi. Önceleri cunta yanlısı olup sonradan "dönmüş" de değildi."

Volkan Demirel sahayı terk etti
Spor Güncel

Volkan Demirel sahayı terk etti

Kazakistan maçı öncesi TT Arena'da G.Saraylı bir grup taraftarın küfürlü protestosuyla karşılaşan Milli Takım'ın kalecisi Volkan Demirel, özel arabasına binerek stattan ayrıldı

Gürsel Tekin şok etti
GÜNCEL

Gürsel Tekin şok etti

Bir televizyon kanalında yayınlanan ''Genç Bakış'' isimli programa konuk olan CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin programda sarf ettiği bir küfür ile izleyenleri adeta şoka soktu.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.