Son Dakika: Kızılay'a kayyum atandı!
Olaylar

Son Dakika: Kızılay'a kayyum atandı!

Kızılay’a mahkeme kararıyla ilk genel kurula kadar kayyum atandı. Kızılay yönetimi karara itiraz edecek. Kızılay, karara üst mahkemeler nezdinde itiraz edeceğini duyurdu.

Kızılay, Gençlik Kampları gençleri bekliyor
Etkinlikler

Kızılay, Gençlik Kampları gençleri bekliyor

15 Temmuz Şehit ve Gazilerinin çocukları, TEOG birincileri, Anadolu’nun dört bir yanından gelen çocuklar, Kızılay Üniversite Kulüpleri ve Gençlik Kolları, yaz boyunca devreler halinde Gençlik Kamplarında Kızılay’ın misafiri oluyor.

Kızılay, Gençlik Kampları başlıyor
Spor Güncel

Kızılay, Gençlik Kampları başlıyor

Yaz tatilinin başlaması ile yoğun ders programlarını ve sınavları geride bırakan öğrenciler, Kızılay Gençlik Kamplarında buluşuyor. Kızılay gençlik kampları kendi imkanları ile tatil yapamayan başarılı öğrencilerin yanı sıra 15 Temmuz Şehit ve Gazilerinin çocuklarını ve TEOG birincilerini de misafir edecek.

Kızılay'dan kan bağışı çağrısı
Sağlık Kurumları

Kızılay'dan kan bağışı çağrısı

Türk Kızılayı Genel Başkanı Kınık, kış mevsiminin olumsuzlukları nedeniyle düşük kan bağışının ortaya çıkardığı açığın, acil durum stoklarından karşılandığını belirterek, kan bağışı çağrısında bulundu

Halep yolunda
Olaylar

Halep yolunda

Türkiye ölümle pençeleşen Halep için seferber oldu. AFAD'dan Kızılay'a, TİKA'dan İHH'ya onlarca kurum, mazlumlara yardım yolunda tüm imkanlarını harekete geçirdi. İHH 100 TIR'lık yardım konvoyunu "Halep'e Yol Açın" sloganıyla İstanbul'dan Suriye'ye g

Kızılay Meydanı'nın da adı değişiyor
Politika

Kızılay Meydanı'nın da adı değişiyor

İstanbul Boğaziçi Köprüsü'nün adı, Bakanlar Kurulu kararıyla '15 Temmuz Şehitler Köprüsü' olarak değiştirilirken, bir hamle de Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden geldi. Yeni düzenlemenin hayata geçirilmesiyle birlikte Kızılay, '15 Temmuz Kızılay Demokrasi Meydanı' olarak anılacak.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.