İTİBAR’IN OCAK SAYISI ÇIKTI
Fikir

İTİBAR’IN OCAK SAYISI ÇIKTI

İtibar, 88. sayısı olan Ocak sayısında Ercan Yıldırım ve Güray Süngü ile yapılmış iki söyleşiye yer veriyor. Türk Edebiyatının her kuşaktan önemli isimlerinin ürünleriyle katkıda bulundukları İtibar, doyurucu bir sayı ile okurunun karşısına çıkıyor.

İTİBAR'ın Nisan sayısı çıktı
Kitap

İTİBAR'ın Nisan sayısı çıktı

İtibar, 67. sayısı olan Nisan sayısında Mürsel Sönmez ve Naime Erkovan ile yapılmış iki söyleşiye yer veriyor. Türk Edebiyatının her kuşaktan önemli isimlerinin ürünleriyle katkıda bulundukları İtibar, doyurucu bir sayı ile okurunun karşısına çıkıyor.

İTİBAR’ın şubat sayısı çıktı
Kitap

İTİBAR’ın şubat sayısı çıktı

İtibar, 65. sayısı olan Şubat sayısında Ömer Lekesiz, Necip Tosun ve Ercan Yıldırım ile yapılmış üç söyleşiye yer veriyor. Türk Edebiyatının her kuşaktan önemli isimlerinin ürünleriyle katkıda bulundukları İtibar, doyurucu bir sayı ile okurunun karşısına çıkıyor.

İTİBAR'ın Kasım sayısı çıktı
Kitap

İTİBAR'ın Kasım sayısı çıktı

İtibar, yeni sayısında zengin bir içerikle okurlarına merhaba diyor. İtibar’ın 62. sayısında, ilk kitabı “Yerlilik Düşüncesi” ile yankı uyandıran Murat Erol ile yapılan önemli bir söyleşiye yer veriliyor.

İtibar’ın Ekim Sayısı Çıktı
Kitap

İtibar’ın Ekim Sayısı Çıktı

İtibar, yeni yayın döneminin ilk sayısı olan Ekim sayısında ilk kitabı ile dikkatleri üzerine çeken Betül Nurata ile yapılmış bir söyleşiye yer veriyor. Türk Edebiyatının her kuşaktan önemli isimlerinin ürünleriyle katkıda bulundukları İtibar, kapak tasarımında da değişikliğe giderek 61. sayısıyla okuyucusunu selamlıyor.

İtibar’ın eylül Sayısı Çıktı
Kitap

İtibar’ın eylül Sayısı Çıktı

İtibar, Eylül sayısında şair ve yazarlarıyla 15 Temmuz demeye devam ediyor. 15 Temmuz’a dair ürünlerin öne çıktığı dergide İbrahim Kalın’la yapılmış bir söyleşi de yer alıyor.

İtibar'dan
Kitap

İtibar'dan "15 Temmuz" dosyası

İtibar, 59. sayısı olan Ağustos sayısında 15 Temmuz bağımsızlık direnişini selamlıyor! O gece darbecilere karşı sokağa çıkan yazarlar, yaşananları kaleme alıp tarihe kayıt düştüler. 15 Temmuz için çok özel bir dosya hazırlayan İtibar, arşivlik bir sayı ile okurunun karşısında.

İtibar’ın mart Sayısı Çıktı
Kitap

İtibar’ın mart Sayısı Çıktı

İtibar, yeni sayısında zengin bir içerikle okurlarına merhaba diyor. İtibar 54. sayısında Prof. Dr. Ali Şükrü Çoluk ve Prof. Dr. Bedri Gencer ile yapılan iki önemli söyleşiye birden yer veriyor.

İTİBAR’IN Ocak sayısı çıktı
Kitap

İTİBAR’IN Ocak sayısı çıktı

İtibar, yeni yılın ilk sayısında zengin bir içerikle okurlarına merhaba diyor. Türkiye Yazarlar Birliği tarafından yılın dergisi seçilen İtibar’ın 52. sayısında Türk öykücülüğünün önemli isimlerinden Necip Tosun’la yapılmış bir söyleşi de yer alıyor.

İTİBAR’ın Mart sayısı çıktı
Kitap

İTİBAR’ın Mart sayısı çıktı

İtibar’ın 42. sayısı olan Mart sayısında iki usta hikâyeci, Yıldız Ramazanoğlu ve Necip Tosun’la yapılmış söyleşiler ve Fethi Gemuhluoğlu’ndan Nuri Pakdil’e yazılmış beş mektup öne çıkıyor.

Düzene karşı öfke yoksa...
Edebiyat

Düzene karşı öfke yoksa...

Yazmanın aynı zamanda bir karşı duruş halini beraberinde getirdiğini vurgulayan şair Arif Ay’a göre bugünkü dergilerde ve yazılarda bu heyecan yok!

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.