David Rockeffeler kimdir?
Kişiler

David Rockeffeler kimdir?

Milyarder David Rockeffeller hayatını kaybetti. David Rockefeller kimdir, dünyanın en güçlü şirketlerinden birini yaratan Rockefeller nasıl zengin oldu? İşte David Rockefeller’ın hayat hikayesi. David Rockefeller, Standart Oil Company şirketinin kurucusu olan ve şirketin petrolden elde ettiği mirasıyla günümüzün Rockefeller Şirketler Grubu'nun kurucusu John D. Rockefeller'in büyük oğludur.

Mustafa Tanrıverdi'yi ihbar eden işadamı:
Olaylar

Mustafa Tanrıverdi'yi ihbar eden işadamı: "Vatanım için" dedi

Suçüstü yakalanan Makine ve Kimya Endüstrisi Kurumu (MKEK) Silah Fabrikası Müdürü Mustafa Tanrıverdi'nin iki silaha ait gizli bilgileri satmaya çalıştığı iddia edilen ABD'deki Türk işadamının ifadesinde, "Vatanım için ihbarda bulunmak istedim. Satmak için ısrarcı oldu. Bana verdiği bilgiler 100 milyon dolar değerinde olan bilgilerdi” dediği öğrenildi.

Halis Toprak kimdir?
Kişiler

Halis Toprak kimdir?

İş dünyasında ‘‘Halis Ağa” olarak tanınır. Toprak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Halis Toprak kimdir?

İşadamlarından dinlemelere ticari sır tepkisi
Olaylar

İşadamlarından dinlemelere ticari sır tepkisi

Paralel yapı tarafından dinlendikleri ortaya çıkan iş dünyası ticari sırlarının deşifre olmasından endişeli. Telefonla konuşmaktan korkar hale geldiklerini anlatan işadamları önlem alınmasını istedi.

İşadamlarının mal varlığına tedbir konuldu
Hukuk

İşadamlarının mal varlığına tedbir konuldu

İstanbul Cumhuriyet Savcısı Muammer Akkaş’ın yürüttüğü soruşturmada, nöbetçi mahkemenin gözaltına alınmasına karar verdiği 41 kişiden 7’sinin mal varlıklarına tedbir konulmasına bu sabahtan itibaren başlandı.

Türkiye'nin en güçlü 30 işadamı
EKONOMİ

Türkiye'nin en güçlü 30 işadamı

Capital dergisi, onlarca şirket, milyarlarca dolarlık ciroları yöneten ve devasa yatırımlarla binlerce kişiye istihdam sağlıyan “30 Güçlü İş İnsanı”nı sıraladı.

Şık Bir İşadamı Olmak İçin...
Moda

Şık Bir İşadamı Olmak İçin...

İş hayatında şık olmak parayla doğru orantılı mı sanıyorsunuz? Tabi ki hayır, işte işin uzmanından işadamları için şık giyinmenin püf noktaları...

Genç İşadamları Boş Durmuyor
Finans

Genç İşadamları Boş Durmuyor

Küresel ekonomik kriz piyasaları sarsa dursun, genç işadamları dernekleşerek güçlenmeye devam ediyor. Yeni kurulan İSGİD de bunlardan biri oldu.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.