İşte
Olaylar

İşte "FETÖ Borsası" budur

Gürcistan’da İnterpol tarafından yakalanan Serkan Kurtuluş’un liderliğini yaptığı suç örgütüne yönelik aralarında eski İzmir İstihbarat Şube Müdürü ve AKP İl başkan yardımcısının da bulunduğu 69 şüpheli hakkında dava açıldı.

FETÖ'ye Interpol kalkanı
Hukuk

FETÖ'ye Interpol kalkanı

Interpol, 15 Temmuz sonrası binlerce kaçak FETÖ'cünün ismini bildiren Türkiye'yi veri tabanından çıkardı. Karara gerekçe olarak Türkiye'nin kısa sürede sisteme 60 bin kişilik aranan şahıs yüklemesi gösterildi. Ankara'nın girişimlerine rağmen yaklaşık

Olaylar

"Sarı Avni" sırlarıyla veda etti!

Interpol'ün yıllarca peşinden koştuğu uyuşturucu baronu 'Sarı Avni' her taşın altından çıktı. Derin isimlerle anıldı! Hayat hikayesi 2 Mayıs'ta noktalandı. Ölüm döşeğinde ise 73 yıllık sırlarını yakınlarına miras bıraktı...

Messi, INTERPOL'ün sembolü olacak
Spor Güncel

Messi, INTERPOL'ün sembolü olacak

Dünyaca ünlü Arjantinli futbol yıldızı Lionel Messi, Uluslararası Polis Teşkilatı'nın (INTERPOL) suça karşı düzenleyeceği uluslararası kampanyanın sembol ismi olarak görev yapacak.

İnterpol, Selek'i aramayı durdurdu
Olaylar

İnterpol, Selek'i aramayı durdurdu

Interpol Sosyolog Pınar Selek hakkındaki uluslararası arama emrini kaldırdı. Selek'in Fransa’dan iadesini isteyen Türkiye’nin bu talebi yerine getirilmeyecek.

6 Dilde Aranıyor
Doğal Yaşam

6 Dilde Aranıyor

Beşiktaş'ta çöp konteynerinde parçalanmış cesedi bulunan Münevver Karabulut (18) cinayetinin zanlısı Cem Garipoğlu'nun arandığı, İnterpol'ün resmî internet sitesinde 6 dilde yayımlanan video ile duyuruldu.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.