Altay tankı seri üretim aşamasında
Şirketler

Altay tankı seri üretim aşamasında

Milli Savunma Bakanı Işık, 'Şubat sonu itibarıyla Altay tankı bütün testlerden başarıyla geçti. Şimdi Allah nasip ederse mayısta seri üretimle ilgili düğmeye basacağız' dedi.

Milli Savunma Bakanı Işık'tan S-400 açıklaması
Politika

Milli Savunma Bakanı Işık'tan S-400 açıklaması

Milli Savunma Bakanı Işık: (Türkiye ile Rusya arasındaki S-400 uzun menzilli hava savunma sistemlerine yönelik görüşmeler) Görüşmelerde bir ilerleme var ancak hani, 'bugün imza' noktasında değiliz ama görüşmeler sürüyor

Bakan Işık:
Politika

Bakan Işık: "TSK'da şu anda yok"

Milli Savunma Bakanı Fikri Işık,"PYD/YPG’nin Münbiç’ten çekilmesi Türkiye için kırmızı çizgidir. YPG, Münbiç’te herkese taşeronluk yapıyor. Sincar’ın ikinci bir Kandil olmasına müsaade etmeyiz.Silahlı İHA’lar test edilmeye başlandı. TSK'da şu anda başörtülü personel yok" dedi. 'Şu anda tecilli ve bakaya 3 milyon 250 bin kişi var' diyen Bakan Işık, bedelli askerlikle ilgili bir çalışma olmadığını dile getirdi.

Bakan Işık: ABD ipe un seriyor
Politika

Bakan Işık: ABD ipe un seriyor

"ABD DEAŞ'la mücadelede ipe un seriyor" diyen Milli Savunma Bakanı Işık, İncirlik Üssü ile ilgili olarak ise, "Bugünden yarına kapatılacak değil. Görüşmelerden sonuç alınamazsa değerlendirilir" dedi. Obama'nın politikalarının sorgulandığını belirten Işık, "ABD yapması gerekeni yapmadı" diye konuştu.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.