Tiyatro dolu Kasım ayı
Tiyatro

Tiyatro dolu Kasım ayı

Esenler Belediyesi, 2017-2018 yılı "Nizamülmülk Kültür Sanat Sezonu" etkinlikleri kapsamında, hem çocukları hem de yetişkinleri birbirinden güzel tiyatro oyunlarıyla buluşturacak.

Onlar 'Cemil Meriç gönüllüleri'
Etkinlikler

Onlar 'Cemil Meriç gönüllüleri'

Esenler Belediyesi'nin hayata geçirdiği projeyle "Cemil Meriç Gönüllüleri", görme engelli kitapseverlere düzenli olarak kitap okuyacaklar. Projenin tanıtımına katılan Cemil Meriç'in kızı Prof. Dr. Ümit Meriç, çocukluğunda babasına okuduğu gibi görme engellilere "Jurnal"den bir bölüm okudu.

Belediyelerin
Medya

Belediyelerin "sosyal medya" sınavı

Son yıllarda akıllı telefon ve internet kullanımının yaygınlaşması ile belediyeler sandık dışında yeni bir yarışın içine daha girdi. Çoğu yeni kurulan ekipleri ile ilçe belediyelerinin yeni yarış pisti ise "sosyal medya".

Esenler'e doksan bin konut
Politika

Esenler'e doksan bin konut

Başbakan Davutoğlu: "Sizin güvenliğiniz bizim namusumuzdur. En güvenli konutlara sizi oturtmak, bizim görevimizdir. Onun için 90 bin yeni konut, inşallah inşa edilecek" dedi.

Yedi Güzel Adam Esenler’de
Ramazan Etkinlikleri

Yedi Güzel Adam Esenler’de

Cahit Zarifoglu, Mehmet Akif Inan, Erdem Bayazit, Rasim Özdenören, Ali Kutlay, Nuri Pakdil ve Alaaddin Özdenören... Yedi Güzel Adam, Ramazan'ın ikinci gününde Esenler'de anılacak.

Yazarlar

"Şefkat", medeniyet projesinin mihenk taşıdır

Esenler Belediyesi’nin Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği ile birlikte hayata geçirdiği Edebiyat Söyleşileri; TDED Genel Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda da Şiir Derneği Başkanı olan Gazeteci Yazar Nevzat Bayhan’la başladı.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.