E Ticaret Entegrasyonu Nedir?
Olaylar

E Ticaret Entegrasyonu Nedir?

E ticaret sitesi açarak satış yapmaya başlayan bir şirket için farklı satış kanalları terk edilmemeli ve e ticaret entegrasyonu sağlanmalıdır. Bir şirketin farklı satış kanallarını kullanarak tüm alanlar üzerinden satış yapması, ticaret entegrasyonu olarak kabul edilmektedir ve yazılımsal olarak da bazı özellikler dahilinde bu entegrasyon kullanılabilmektedir.

Amazon'un yeni asistanı duyguları anlayabilecek
Teknoloji Firmaları

Amazon'un yeni asistanı duyguları anlayabilecek

E-ticaret sitesi Amazon, insan sesinden kişilerin duygu durumlarını tespit edebileceği sistem üzerine çalışıyor. Yeni teknolojinin Amazon'a daha başarılı hedef odaklı reklam vermesi ve kullanıcılara ürün tavsiye etmesi konusunda büyük fırsat tanıması tahmin ediliyor.

E-Ticarette yeni dönem!
Finans

E-Ticarette yeni dönem!

Elektronik ticarette hizmet sağlayıcıların yükümlülükleri ile kamu elektronik platformu üzerinden yapılacak işlemlere ilişkin düzenlemeye gidildi.

İhracatın kilit noktası 'e-ticaret'
Reel Sektör

İhracatın kilit noktası 'e-ticaret'

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) E-ticaret Meclis Başkanı ve GittiGidiyor Genel Müdürü Öget Kantarcı, Türkiye'deki e-ticaret pazarı hakkında değerlendirmelerde bulundu.

E-ticaret devinden Trump'a tepki
Olaylar

E-ticaret devinden Trump'a tepki

Amerikalı e-ticaret devi Amazon, ABD Başkanı Trump'ın, 7 ülkenin vatandaşlarının ABD'ye girişinin sınırlanmasına yönelik kararnamesine karşı çıkan şirketler arasına katıldı.

4,5G teknolojisi neler getirecek?
İnternet

4,5G teknolojisi neler getirecek?

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Yıldırım, 4,5G teknolojisiyle Türkiye'de mobil internet hızının en az 10 kat artmasının beklendiğini söyledi.

Şirketler

"Türk Alibaba" 3 yılda miyar dolarlık şirket oldu

Asya piyasasında son günlerde, 3 yıl önce kurduğu Lazada'yı 1.3 milyar dolarlık şirket haline getiren İnanç Balcı'nın hikâyesi konuşuluyor. 'Türk Alibaba' diye anılan 28 yaşındaki Balcı'nın hedefi, 4 bin kişilik bir dünya markası yaratmak

Reklam mesajlarında
Toplum

Reklam mesajlarında "onay" zorunlu

Elektronik ticarette, 1 Mayıs'ta yürürlüğe girecek yeni düzenlemelere göre, ticari elektronik ileti, alıcıya ancak önceden onayı alınmak kaydıyla gönderilebilecek.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.