Avokado Hakkında Her Şey
Şifalı Bitkiler

Avokado Hakkında Her Şey

Baharın gelmesiyle birlikte hafif ama besleyici şeyler yemek istiyorsan avokado tam sana göre bir meyve. Yapılan sayısız araştırma da avokadonun sağlığa oldukça faydalı olduğunu kanıtlıyor. Biz de avokadonun yararlarını, besin değerlerini, nasıl kesilmesi gerektiğini ve nasıl yenebileceğini senin için yazdık.

Yeni yılda ilk hedefiniz sağlığınızı korumak olsun
Yetişkin Sağlığı

Yeni yılda ilk hedefiniz sağlığınızı korumak olsun

Diyetisyen Emre Uzun, uzun yıllara dayanan tecrübesi ve mesleki alanına giren gelişmeleri yakın takibiyle, kapıyı çalan 2018 yılı için bambaşka bir liste hazırladı. Ortaya çıkan “Yapılacaklar-Yapılmayacaklar” listesine uyarak, 2018’i bambaşka bir ruh ve beden sağlığıyla karşılayabilirsiniz!

Zayıflamak için 10 Etkili Öneri
Kişisel Bakım

Zayıflamak için 10 Etkili Öneri

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte bir çok kişi sıcak havaların verdiği iştah ile yanlış beslenerek yaz ayları boyunca 8-5 kilo kadar alabiliyor. Bu olumsuz durumla karşılaşan kişiler için yaz aylarında kilo almak nasıl önlenir. 3-5 kilo fazlası olanlar için en hızlı ve sağlıklı şekilde nasıl kilo verip yağlarınızdan kurtulabilirsiniz bunları açıklayacağız.

20 adımda kilolara veda edin!
Kişisel Bakım

20 adımda kilolara veda edin!

Şişmanlık günümüzün en büyük problemlerinden birisi. Hareketsizlik ve aldığımız kalorileri yakmamak kilo almamızın nedeni. Peki kilo almamak için nelere dikkat etmeliyiz? İşte cevabı...

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.