Araç sahipleri dikkat! 10 bin lira zarar...
Olaylar

Araç sahipleri dikkat! 10 bin lira zarar...

Kış aylarının gelmesiyle birlikte, araç sürücülerinin yaptırması gereken ‘kışlık bakımların’ yapılmadığı takdirde, motorda ciddi sıkıntıların meydana gelebileceği belirtildi. Yapılmayan kışlık bakım, 10 bin liralık zarara yol açabilir.

Anjiyo İçin Hazır Olun
Hastalıklar

Anjiyo İçin Hazır Olun

Korkulan bir operasyon olan anjiyo, aslında toplamda 10 – 15 dakika kadar sürmekte olan bir hastalık tedavisi için teşhis yöntemidir. Daha çok kalp ve damar hastalıkları açısından sorunların tespit edilmesi için anjiyo yapılmaktadır. Sorun olduğu düşünülen hastanın damarlarına ince tüplerle girilerek damarlardaki tıkanıklıkların ve diğer sorunların teşhis edilmesi işlemidir.

Yakıt alırken dikkat! Pahalı satamayacaklar
Olaylar

Yakıt alırken dikkat! Pahalı satamayacaklar

Akaryakıt dağıtım şirketleri, basit kimsayal bir işlemden geçirip, normaline göre daha pahalıya katkılı motorin ve benzin satamayacak. Katkılı ürünün performansa ve yola etkisi, matematiksel verilerle ve raporlarla kanıtlanacak. Sürücülere, gerekirse istasyonda da ürün hakkında ayrıntılı bilgi verilecek.

O aracın sırrı
Olaylar

O aracın sırrı

Türkiye’nin yüreğini yakan Ankara’daki saldırıyı düzenleyen Salih Muhammed Neccar’ın ‘terör’ trafiği ortaya çıktı. Ankara’da farklı tarihlerde 4 kez görüntüsüne ulaşılan aracın, Diyarbakır’dan Ankara’ya iki kez gidip geldiği saptandı. İki plaka kullanılan araca bomba Diyarbakır’da yüklendi, ateşleyici düzenek Ankara’da hazırlandı.

Bayramda bunlara dikkat edin!
Toplum

Bayramda bunlara dikkat edin!

İzmir Halk Sağlığı Müdürü Türkyılmaz, 'İhtiyaçtan fazla protein tüketimi kolesterolün artması, böbrek fonksiyonlarının bozulması ve gut hastalığını ortaya çıkarabilir' dedi.

Ramazan'da bunlara dikkat!
RAMAZAN

Ramazan'da bunlara dikkat!

Ramazan son yıllarda yılın en sıcak aylarına denk geliyor. Böyle olunca sıcaklık ve nem artışı vücudu daha fazla etkiliyor.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.