Reina canisinden cihad vasiyeti
Olaylar

Reina canisinden cihad vasiyeti

Reina'da 39 kişiyi öldüren Abdulkadir Masharipov'un, veda videosu çektiği ortaya çıktı. Masharipov, videoda oğlunun da büyüyünce kendisi gibi intihar eylemi yapmasını istemiş.

Hedef Arap Baharı'ydı
Ülkeler

Hedef Arap Baharı'ydı

Dünya Müslüman Alimler Birliği:"Mısır'da seçimle iktidara gelmiş ilk sivil Cumhurbaşkanı Mursi'nin iktidardan uzaklaştırılması ve Sisi'nin yönetime el koyması İhvan'a değil Arap Baharı, demokrasi ve meşruiyete yönelik bir darbeydi" yorumunda bulundu.

'Cihat bir protesto hareketi'
Ülkeler

'Cihat bir protesto hareketi'

Lamya Kaddor :"Kendilerini bu toplumun eşit değere sahip bir üyesi olarak algılamıyorlardı. Kabul görmemişlik duygusu, kimlik arayışı döneminde son derece kötü sonuçlanabiliyor.”

Cinsel içerikli filmlerden nasıl uzak durulur?
Filmler

Cinsel içerikli filmlerden nasıl uzak durulur?

Önce çevreni temizle. Seni çevren etkiliyordur. İkinci olarak da, vakit fazlalığı yaşıyorsundur. Yatağa girmeden uyuyacak kadar yorgun bırakacak işlerle ve seri yaşaman gerekir. Sadece dersler ve internetle hayat dolmaz.

Filozof Onfray:
Politika

Filozof Onfray:"Cihatçı terörizmin nedeni Batı"

Ateist Fransız Filozof Michel Onfray’den sarsıcı açıklamalar: İnsanlara evinde ne yapacaklarını söylüyorsunuz. Kendi kültürlerinde yaşamalarına izin vermiyorsunuz. Sizin istediğiniz gibi yaşamalarını diretiyorsunuz

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.