Yerli otomobil için üç isim
Reel Sektör

Yerli otomobil için üç isim

İlk örneği 2019’da, seri üretimi de 2021’de bitirileceği ifade edilen yerli otomobilin şirketi için 3 CEO ismi geçiyor. Bakan Özlü'nün açıklamasına göre CEO Türk ve uluslararası alanda başarı elde etmiş birisi olacak.

Mehmet Koca kimdir?
Kişiler

Mehmet Koca kimdir?

Boydak Holding'in yeni Ceo'su Mehmet Koca oldu.Mehmet Koca hangi okul mezunu? Mehmet Koca hangi kurumlarda çalıştı? Boydak Holding Ceo'luğun agetirilen Mehmet Koca nereli? İşte cevabı...

PETKİM’e yeni CEO
Şirketler

PETKİM’e yeni CEO

İstifa eden ve ardından gözaltına alınan PETKİM Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Sadettin Korkut'un yerine Anar Mammadov atandı.

Nokia akıllı cihazlarla geri dönüyor
Cep Telefonu

Nokia akıllı cihazlarla geri dönüyor

Ürettiği telefonlarla kuşkusuz bir döneme damgasını vuran ancak telefonların akıllanması trendine ayak uyduramayarak rakiplerinin oldukça gerisinde kalan Nokia, akıllı cihazlarla kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Twitter'a istifa dopingi
Olaylar

Twitter'a istifa dopingi

Sosyal paylaşım sitesi Twitter'ın İcra Kurulu Başkanı Dick Costolo'nun istifasından sonra New York borsasında şirketin hisseleri yüzde 3.1 oranında değer kazandı. 24 milyarlık şirketin değeri istifayla bir milyar dolar arttı.

CEO gözaltına alındı
Olaylar

CEO gözaltına alındı

CEO Karakoç'un ifadesi sırasında 'Biz asansör konusunda yüklenici firmalarla anlaştık. Bu konu bizim değil, onların sorumluluğudur' dediği öğrenildi...

Bitcoin CEO'su ölü bulundu!
Ülkeler

Bitcoin CEO'su ölü bulundu!

Bir Bitcoin şirketinin üst düzey yöneticilerinden Autumn Radtke, Singapur’daki evinde ölü bulundu. Yetkililer, Radtke’nin intihar ettiği görüşünde.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.