Soros Macaristan'ı ikiye böldü
Olaylar

Soros Macaristan'ı ikiye böldü

Siyaset bilimci Doçent Dr. Kiszelly: "Soros, sivil toplum kuruluşları aracılığıyla toplumları dönüştürmek istiyor. Hükümeti kontrol etmek ve eleştirmek STK'ların görevi ama bunu gizli bir ajanda kapsamında yapmaya hakları yok." dedi.

Emekli Tümamiral'den
Politika

Emekli Tümamiral'den "Darbe girişimi"nin amacı

Amaç ülkeyi bölmek Emekli Tümamiral Soner Polat, kanlı darbe girişiminin amacının ülkeyi bölmek olduğunu açıkladı. Ankara’nın Doğu’yla işbirliği yapmasının da küresel sistemi alt üst edeceğini vurguladı.

Biliyorum ki, biliyorsunuz ki...
Yazarlar

Biliyorum ki, biliyorsunuz ki...

"Biliyorum ki, PKK hareketi bağımsızlık peşinde. Biliyorum ki kimi odaklar "Osmanlı'nın çözülüş süreci"ni hala devam ettirmeye çalışıyorlar."

Barzani: Türkiye olmasaydı Kobani düşerdi
Ülkeler

Barzani: Türkiye olmasaydı Kobani düşerdi

Irak Kürt Bölgesel Yönetimi Başkanı Mesut Barzani, Washington'daki temasları sırasında Türkiye'nin IŞİD'le mücadeledeki önemine değindi.Bu açıklamanın Türkiye'de Doğan, Paralel ve HDP'ye yakın medyada yer bulmaması dikkatlerden kaçmadı.

Terörle savaşmak
Yazarlar

Terörle savaşmak

Günümüzdeki eylemler Sünni ve Şii kitleleri birbirine karşıt hale getirmekte ve Kürtleri yalnız bırakmaktadır. Kürtlerin kendilerini savunmak için birlikte hareket edeceği Türkiye’nin dışında bir kitle yoktur.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.