Gıda Güvenliği İçin Büyük Buluşma..
Yetişkin Sağlığı

Gıda Güvenliği İçin Büyük Buluşma..

Gıda Güvenliği Derneği tarafından düzenlenerek, ülkemizden ve dünyadan gıda sektörünün paydaşlarını ve uzmanlarını bir araya getiren Gıda Güvenliği Kongresi'nin 6.'sı 3 - 4 Mayıs 2018 tarihlerinde İstanbul Grand Cevahir Hotel Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

FETÖ'nün kasası akademisyenler
Olaylar

FETÖ'nün kasası akademisyenler

Yapılan incelemelerde, 24 FETÖ'cü akademisyenin hesaplarında 10'ar milyon liranın üzerinde para bulunduğu görüldü. Osmangazi Üniversitesi'ndeki kadın araştırma görevlisinin hesabında tam 42.5 milyon lira çıktı. Örgüt mensuplarının 2 gün içinde 197 bin hesap açtığı belirtildi.

Akademisyenlere yurt dışı yasağı
Üniversiteler

Akademisyenlere yurt dışı yasağı

YÖK, yurt dışında akademik çalışma için yapılan görevlendirmelerin ikinci bir talimata kadar durdurulmasını, yurt dışında çalışma yapan akademisyenlerin durumlarının incelenerek, en kısa sürede geri çağrılmasını istedi.

Akademisyenlerden 4 maddelik yeni bildiri
Olaylar

Akademisyenlerden 4 maddelik yeni bildiri

PKK'ya tek laf söylemedikleri bildiriyle yoğun tepki çeken akademisyenler skandal bir bildiriye daha imza attı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı hedef alan 4 maddelik yeni bildiride Kürtlere "PKK'nın halkı" denildi. Terör örgütünün "Kürtlerin imha edilmesine karşı mücadele ettiği" ileri sürüldü.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.