Semih Serhat Dumankaya kimdir?

Dumankaya İnşaat’ın Yönetim Kurulu Üyesi Semih Serhat Dumankaya kimdir?

DÜNYA .
semih serhat dumankaya kimdir?

Semih Serhat Dumankaya, 1987 İstanbul Kartal doğumlu. Dumankaya İnşaat’ın kurucularından Halit Dumankaya’nın oğlu olan Semih Dumankaya, 2006’dan beri görev aldığı Dumankaya Otomotiv’den sonra gruptaki yeniden yapılanma ile Dumankaya İnşaat’ın Yönetim Kurulu Üyesi oldu.

Semih Serhat Dumankaya, Roosevelt University Business Administration bölümünden 2000 yılında mezun oldu. 2006 yılından itibaren Dumankaya Otomotiv bünyesinde çeşitli görevler üstlenmiş olan Semih Dumankaya, şu an Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapıyor.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Semih Serhat Dumankaya kimdir?

Yorumlar

bu kişi hakkında ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Diğer Portreler

bunlar da ilgi çekebilir Portre Anasayfa
Forbes'e kapak olan gizemli Türk Osman Kibar kimdir?
Kişiler

Forbes'e kapak olan gizemli Türk Osman Kibar kimdir?

ABD'de yayınlanan iş dergisi Forbes, 10 Mayıs'ta yayınlanacak olan kapağına ABD'de yaşayan Türk milyarder Osman Kibar'ı taşıdı. Peki ABD'deki gizemli Türk milyarder Osman Kibar kimdir? Osman Kibar ne iş yapar? Osman Kibar'ın İzmir eski Belediye Başkanı Osman Kibar (asfalt Osman)'la ilişkisi ne? işte cevabı ...

Mustafa Tanrıverdi kimdir?
Kişiler

Mustafa Tanrıverdi kimdir?

Milli piyade tüfeği sırlarını starken yaklanan Mustafa Tanrıverdi MKE'de ne zaman çalışmaya başladı? Mustafa Tanrıverdi hangi okul mezunu? Devlet sırlarından yararlanma, devlet hizmetlerine sadakatsizlik suçlamasıyla "casusluktan" tutuklanan MKE Kırıkkale Müdürü Mustafa Tanrıverdi kimdir?

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.